Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa






Recenze – 4
Bohužel tento gel mi vůbec nevyhovoval. Když ho srovnám s gelem od Frudia, který používám pravidelně, rozdíl je pro mě obrovský. Tento produkt je na mé pokožce lepkavý, vstřebává se pomalu a nepříjemný lepkavý pocit mi zůstává i na rukou po aplikaci. Po nanesení mám pocit, že se na mě lepí oblečení, což mi je velmi nepříjemné, a někdy mám dokonce pocit, jako bych se potřebovala jít znova osprchovat. Nakonec jsem ho přestala používat na tělo a nechala jsem si ho jen na paty, kde mi tak hutnější a lepkavější textura nevadí. Stejně mi nesedla ani vůně, která mi prostě nebyla příjemná. Bohužel tento produkt si znovu nekoupím.
Osobně dávám přednost tělovým mlékům na bázi gelu před krémy, zejména v létě, protože poskytují příjemnější pocit, takže tento typ mám opravdu ráda. Dokud se nevstřebá, je trochu lepkavý, ale jakmile se vstřebá, pokožka je hebká. Zkoušela jsem i gelové tělové mléko od Fruidy, ale víc se mi líbí Lebelage, protože má příjemnější vůni.
Moc pěkná vitamínová bomba. Gel má jemnou vůni, která se odpařuje téměř okamžitě, nejsem příznivcem voňavé kosmetiky, takže je to můj druh produktu. Velmi dobrá hydratace, určeno na celé tělo, obličej, pod oči. Nezpůsobilo mi to žádné podráždění. Je velmi lehký a dodává pocit svěžesti.
Jemná konzistence, chladivý efekt a rychlé vstřebání. Výborný! :)
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.