Lehký hydratační krémKrém mě velice překvapil! Stačí ho opravdu málo. Je lehoučký a velmi rychle se vstřebává, což je na moji mastnou pleť ideální. Vůně je lehká a příjemná.
Líbilo sePoužívám ho už měsíc. První aplikace byla trochu mravenčí, trochu děsivá, ale člověk si zvykne. Pleť se vyhladila, póry byly méně viditelné. Jednou za tři dny stačí. Jsem spokojená 🤍
Nejlepší toner🤩🫶🏻Holky, textura toneru je velmi lehká, jako voda, ale jako by to byla voda z nějakého jezera, která naplňuje pleť. Hydratuje tak dobře, že po něm je pleť zářivá, upravená, jako po salonním záČíst více
Lehký hydratační krémKrém mě velice překvapil! Stačí ho opravdu málo. Je lehoučký a velmi rychle se vstřebává, což je na moji mastnou pleť ideální. Vůně je lehká a příjemná.
Líbilo sePoužívám ho už měsíc. První aplikace byla trochu mravenčí, trochu děsivá, ale člověk si zvykne. Pleť se vyhladila, póry byly méně viditelné. Jednou za tři dny stačí. Jsem spokojená 🤍
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky