упаковкаЯ оцінюю крем досить позитивно, він достатньо густий, легко розподіляється.
Але до чого я маю зауважити, так це до упаковки, кришечка на тюбику мало тримає, вона постійно спадає в сумочці чиЧитати далі
Велике відкриттяЯ отримала цю емульсію як пробник і просто закохалася в неї. Приємна консистенція, гарний легкий аромат, шкіра одразу ж живиться, я використовувала її кілька разів на день під час відпустки Читати далі
ani-age заразНарешті спробувала все, і я відчуваю, що ніколи не мала такої ніжної та красивої шкіри. Шкода, що не пригостила себе такою турботою хоча б 10 років тому. Чудово те, що все це разом в одному Читати далі
упаковкаЯ оцінюю крем досить позитивно, він достатньо густий, легко розподіляється.
Але до чого я маю зауважити, так це до упаковки, кришечка на тюбику мало тримає, вона постійно спадає в сумочці чиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу