Чудовий гель 🤍🩵Добре очищує, не сушить шкіру.
Ідеально підійшов для нормальної та чутливої шкіри. Використовую після гідрофільної олії у вечірній рутині.
Має легкий аромат.
Мій улюблений кремЯ купую цей крем вже більше року і дуже ним задоволена. Він має легку гелеву текстуру, швидко вбирається і залишає шкіру дуже приємною на дотик. Використовую його як взимку, так і влітку. ОдЧитати далі
Чудове очищення Замовила вперше. Дуже приємно пахне, піниться та прекрасно очищає шкіру обличчя. Економний у використанні. Користуюсь вже місяць і ще не закінчився засіб.
Буду замовляти ще
ІдеальнийЦей крем чудовий. Він неймовірно приємний і справді допомагає відновити шкірний бар'єр. Він густіший і містить дрібні частинки, які зовсім не відчуваються. Він просто не підходить мені під мЧитати далі
Без запахуГель без ароматизаторів, не подразнює після нанесення, я ще не знаю, як він вплине на проблемну шкіру в довгостроковій перспективі, але за таку ціну це хороший продукт. Купуватиму його ще раЧитати далі
Зволожувальний гель-крем з вітаміном BЗволожувальний гель, який при контакті зі шкірою перетворюється на водну емульсію. Добре вбирається, не липкий, підходить під макіяж. Завдяки водянистій текстурі підходить під гальванічну прЧитати далі
ФруїдаБренд Fruida – це справжній скарб. Такі чудові продукти за відносно невеликі гроші! Цей гель для вмивання чудовий, я користуюся ним вже близько 6 місяців. Це справді велика упаковка.
Я люблю тебе 🌹Я обожнюю цю нічну маску. Я завжди прокидаюся вранці зі свіжою шкірою. Вона має гелеву консистенцію, легко розподіляється та має ледь помітний приємний аромат😍
Рекомендую її всім, хто прокиЧитати далі
супер Ефект зволоження відчувається відразу після використання і зберігається до ранку. Моя шкіра як маска. Я рекомендую його особливо для жирної шкіри. Я був дуже здивований, я зазвичай думав, щоЧитати далі
Чарівна упаковка!Мені сподобався дизайн упаковки. Купив завдяки пропозиції маленьких "зразків". Я була права, маленькі упаковки цих кремів будуть чудовим подарунком;-) Зелений і рожевий креми приємно пахнутьЧитати далі
:)Я вперше спробувала бренд, він був на розпродажі, а крем закінчувався. Має більш гелеву консистенцію, що мені підійшло влітку, трохи крему вистачило. І як бонус чудово пахне :)
Ідеально ❤️❤️❤️Спочатку я не дуже знала, як до цього ставитися, тому що воно обпікало моє обличчя, але потім я трохи обмежила його, щоб моя шкіра звикла до нього 👌 і зараз я не можу його похвалити, це проЧитати далі
Чудовий гель 🤍🩵Добре очищує, не сушить шкіру.
Ідеально підійшов для нормальної та чутливої шкіри. Використовую після гідрофільної олії у вечірній рутині.
Має легкий аромат.
Мій улюблений кремЯ купую цей крем вже більше року і дуже ним задоволена. Він має легку гелеву текстуру, швидко вбирається і залишає шкіру дуже приємною на дотик. Використовую його як взимку, так і влітку. ОдЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу