:)Я вперше спробувала бренд, він був на розпродажі, а крем закінчувався. Має більш гелеву консистенцію, що мені підійшло влітку, трохи крему вистачило. І як бонус чудово пахне :)
:)Я вперше спробувала бренд, він був на розпродажі, а крем закінчувався. Має більш гелеву консистенцію, що мені підійшло влітку, трохи крему вистачило. І як бонус чудово пахне :)