Без запахуГель без ароматизаторів, не подразнює після нанесення, я ще не знаю, як він вплине на проблемну шкіру в довгостроковій перспективі, але за таку ціну це хороший продукт. Купуватиму його ще раЧитати далі
Без запахуГель без ароматизаторів, не подразнює після нанесення, я ще не знаю, як він вплине на проблемну шкіру в довгостроковій перспективі, але за таку ціну це хороший продукт. Купуватиму його ще раЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу