:)Я вперше спробувала бренд, він був на розпродажі, а крем закінчувався. Має більш гелеву консистенцію, що мені підійшло влітку, трохи крему вистачило. І як бонус чудово пахне :)
Без запахуГель без ароматизаторів, не подразнює після нанесення, я ще не знаю, як він вплине на проблемну шкіру в довгостроковій перспективі, але за таку ціну це хороший продукт. Купуватиму його ще раЧитати далі
Чудово як завждиМені нема на що скаржитися - я, як завжди, задоволена запахом, розміром і дозуванням. Дуже хотілося б відзначити дозатор - я завжди гублюся з іншими продуктами, але в цьому є насос, який я дЧитати далі
:)Я вперше спробувала бренд, він був на розпродажі, а крем закінчувався. Має більш гелеву консистенцію, що мені підійшло влітку, трохи крему вистачило. І як бонус чудово пахне :)
Без запахуГель без ароматизаторів, не подразнює після нанесення, я ще не знаю, як він вплине на проблемну шкіру в довгостроковій перспективі, але за таку ціну це хороший продукт. Купуватиму його ще раЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу