Маска хороша, але має дуже сильний запахЯ відчув трохи дуже легке укол, коли я мав його на моїй шкірі, і я не маю чутливої шкіри. Після використання шкіра приємна, гарно зволожена. Але у маски дуже сильний аромат лаванди, я цього Читати далі
Маска хороша, але має дуже сильний запахЯ відчув трохи дуже легке укол, коли я мав його на моїй шкірі, і я не маю чутливої шкіри. Після використання шкіра приємна, гарно зволожена. Але у маски дуже сильний аромат лаванди, я цього Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу