ObjemŠampon má příjemnou vůni a mým vlasům dodal hodně na objemu. Dělá příjemný chladivý pocit. Nevýhodou je jeho velká spotřeba - málo pění a po prvním umyti jsem měla pocit, že jsou vlasy stáleČíst více
Super Šampon je super, pouze při fenovani jsem si všimla, ze na prstech chvíli zůstává takový voskový pocit - po hlubším researchi jsem ale zjistila, že to je koncentrace aktivních látek v šamponuČíst více
ŠamponŠampon hezky pění, příjemně lehce voní a skvěle vlasy čistí! Druhý den moje vlasy nevypadají mastně, ale moc hezky, zdravě, jemně. Takže opravdu vřele doporučuji!
ObjemŠampon má příjemnou vůni a mým vlasům dodal hodně na objemu. Dělá příjemný chladivý pocit. Nevýhodou je jeho velká spotřeba - málo pění a po prvním umyti jsem měla pocit, že jsou vlasy stáleČíst více
Super Šampon je super, pouze při fenovani jsem si všimla, ze na prstech chvíli zůstává takový voskový pocit - po hlubším researchi jsem ale zjistila, že to je koncentrace aktivních látek v šamponuČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky