Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Recenze – 1
Toner není špatný, poskytuje docela dobrou hydrataci, po nanesení pleť pokryje lehkým lesklým filmem, zjistila jsem, že večer není potřeba natírat krémem a postačí jen tento toner, jinak mám citlivou pleť, toner je bez parfemace, sice po natření pleť lehce zčervená na tvářích, ale pak se tón pleti vyrovná, klidně bych jej koupila opakovaně.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.