Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 85
Sérum je velmi dobré, je nutné si pečlivě přečíst návod k použití. Zpočátku se neaplikuje každý večer, je také dobré si druhý den nanést opalovací krém. Mně funguje dobře a vrásky kolem očí už nejsou tak výrazné. V kombinaci s hydratačním krémem se pleť stává jemnou a pružnou. -- Krém doporučuji ženám 40+.
Pro začátečníky nebo osoby s citlivou pletí je to nejlepší volba. Nikdy mě nedráždil, má příjemnou mléčnou konzistenci a po použití vidím výsledky. Navíc je cenově dostupný. Po spotřebování jedné lahvičky jsem si hned objednala další. Vřele doporučuji.
Doporučuji ho, je to skvělé sérum.
Toto sérum s retinolem je podle mě vhodnější spíše pro začátečníky s touhle aktivní látkou. Je jemné a výsledky možná tak nemají až takový "wau" efekt, ale při pravidelném používání odvádí dobrou práci a výsledky jsou vidět. Není příliš lepkavé a do mé pleti se poměrně hodně rychle vstřebává. Zanechává za sebou mírný glow efekt po použití. Osobně nanáším večer a v kombinaci s ostatními produkty mám ráno pleť hladkou a hydratovanou. Ve skin care rutinně má určitě svoje místo a může posloužit případně jako odrazový můstek, když člověk začíná s retinol produkty.
Retinalové sérum je příjemné, mou citlivou pokožku nedráždí, ale nanáším ho v kombinaci s hydratačním sérem před a hydratačním krémem po. Konzistence je krémová a dobře se vstřebává. Zatím ho používám krátce, takže neumím posoudit účinnost, ale určitě budu používat dál.
Je to nejlepší krém na retinální oblast, jaký jsem zatím použila! Rozdíl je vidět už po pár dnech používání. Napsala jsem si na něj, ve které dny ho budu používat, abych si ho v nové rutině nepletla s jinými 😅 Vřele doporučuji! 🤩😍❤️
nejlepší použitý retinolový krém, pleť vypadá mnohem hladší a jemnější
Moc se mi to líbilo, nedráždilo to mou citlivou pokožku! Doporučuji to!
Obvykle se na první použití nedá poznat, o jaký typ pouzdra se jedná. Žlutý, lehce tekutý produkt bez zápachu. Koupila jsem si ho s tím, že z nás nebudou dobří přátelé, ale od té doby jsem si ho koupila znovu.
serum mě velmi příjemnou konzistenci, nezaznamenala jsem žádné podráždění, já pod sérum používám ještě lehkou vrstvu krému a na závěr trochu hutnější. výsledky jsou patrné brzy. doporučuji :)
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.