Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 5
Velmi příjemný produkt! Zajímavý aplikátor a (pro mě) velmi příjemná vůně. Podle mého názoru voní jako mátový čaj! Po nanesení lesku na rty je cítit chladivý pocit. Ideální na léto!
Hezky vypadá na rtech a mě dobrý aplikátor
Krásné třpytivý lesk na rty, vhodný jako topper přes matné rtěnky. Po nanesení voní i "poštipkává" jako mátová zubní pasta, což pro někoho nemusí být zrovna příjemné, ale mně osobně to nevadí.
Lesk na rty má pěkný vzhled a příjemnou krémovou konzistenci. V popisu uvedené "brnění" ale není moc příjemné a kvůli němu jsem si po nanesení myslela, že mám na složku alergii.
Pěkný lesk jemné třpytky uvnitř, trochu špetká po nanesení
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.