Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.

Recenze – 3
Pro mě je tento toner kontroverzním produktem. Je velmi hustý a krémový. Pokožce sice dobře hydratuje, ale ve srovnání s jinými tonery s podobnou konzistencí zatím nepatří k těm nejlepším. Píchá také při použití, pokud dojde k podráždění, poranění nebo poškozené kožní bariérě, byť jen krátké. Pleť je po nanesení spíše vyživená než hydratovaná a konzistence je příliš hustá, což dává pocit, že se ucpávají póry. Proto nákup opakovat nebudu.
Jako dárek k prvnímu nákupu na stránce K-sisters jsem obdržela vzorek tohoto toneru. A přestože se na poli korejských tonerů ještě příliš neorientuji, musím říci, že tento výrobek se mi zdá kvalitní a dělá to, co má. Na mé citlivé pleti nedělá absolutně žádnou šarapatu. Aplikuji ho na obličej asi tak ve 3 vrstvách. Po použití cítím, že moje pleť je dostatečně hydratovaná a připravená k dalším krokům v mé pleťové rutině. Jednoznačně doporučuji.
Jednoduché a příjemné rozetření po obličeji.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.