Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 63
Krém je extrémně lehký a příjemný na používání, ale balení je velmi nekvalitní! Kelímek se po pár týdnech začal rozpadat… Pak se do krému dostaly kousky plastu a já ho prostě vyhodila do koše. Ale vážně, kdyby byl obal lepší, krém by byl na jedničku :)
Moc dobrý krém. Má bohaté složení, ale při nanášení je velmi lehký, konzistencí je spíš jako voda, hezky hydratuje a velmi dobře zklidňuje a hojí zarudlou, poškozenou pleť. Bylo by lepší, kdyby nebyl k dostání v kelímku, ale v dávkovací verzi, ale i tak se mi osvědčil, doporučuji ho na citlivou, poškozenou bariéru, zarudlou pleť! Kromě zklidňující masky je to můj další nejoblíbenější produkt od této značky!
Výborný křemík na suchu i smíšenou pleť, nezatěžuje a krásně hydratuje
Dobrý, lehký krém na každodenní použití, má příjemnou konzistenci, celkově mi fungoval dobře.
Krem se dobře roztírá, je bez parfemace a hydratuje byla jsem s ním spokojena
Testuji ho už dva týdny. Upřímně řečeno, je to nejlepší krém, jaký jsem kdy použila. Opravdu jsem chtěla dobré složení a za tuhle cenu je tento vítěz! Je velmi hydratační a vyživující, a přitom lehký. Nezanechává na obličeji mastný film, což je velmi důležité. Doporučuji ho!
Příjemný, lehký krem, spíše na léto než na zimu, v zimě dostatečné nehydratuje. Hvězdická dolů kvůli nedostatečné hydrataci v zimě, očekávala jsem trosku víc, ale na léto super
Velmi dobrý krém, doporučila bych ho zejména pro suchou pleť.
Nezanechává mastný film, dobře se vstřebává a zanechává pokožku hydratovanou.
Krém je lehký a nedráždí pleť. Na mé citlivé není žádná reakce. I když mám suchu pleť při vícekrokové rutině mi stačí a nemám pocit, že by byl měl výživný.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.