Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 41
Koupila jsem si ho na dehydrovanou pleť. Je pro mě moc těžký a plný. Používám ho jen na noc a i tehdy je řídký, ale v jarním/letním období mi přijde, že je ho hodně. Je ale pravda, že mé citlivé pleti neublížil a skvěle hydratuje. V zimě se mi asi bude líbit víc a kdybych ho hodnotila tehdy, dala bych mu 5 hvězdiček.
Je dobře hydratační, hustý a bohatý; používám ho na noc. Navíc má velké balení.
Doporučuji, rychle se vstřebává a je velmi účinný.
Krém Výborný krém, velmi dobře hydratuje a vyživuje pleť. Používám ho ráno i večer. Je poměrně hutný, ale mám suchou pleť, takže mi vyhovuje naprosto dokonale. Možná ho v létě budu používat jen večer.
Krém plní svou funkci dobře, i když bych ho nedoporučovala lidem s poškozenou pokožkou, protože štípe.
Krém doporučuji, už mám třetí lahvičku, konzistence krému mi skvěle vyhovuje, pleť je hydratovaná, krém se rychle vstřebává a na pleti ho necítíte, na pleti mi skvěle funguje, používám ho ve dne i v noci.
Kupuju již poněkolikáté, tento krém si kupuji každou zimu. Ten pocit, když si ho nanesu, je nezaměnitelný, nezažívám ho se žádným jiným krémem. Je hutný, ale zároveň hedvábný, nechápu, jak je to možný. Mám smíšenou, trochu sušší pleť se zarudnutím. Pokožku mi uklidňuje a hydratuje, ale na úplně jiném levelu než jiné krémy.
Moje pleť je v poslední době extrémně reaktivní a dehydratovaná a tento krém je přesně to, co jsem potřebovala. Hydratuje, vyživuje a zklidňuje pleť. Vřele ho doporučuji.
Úvodem chci říct, že tři hvězdičky jsou POUZE za produkt, nicméně dodání si zaslouží pět hvězdiček, protože byl doručen v perfektním stavu a včas. Chtěla jsem si tento produkt moc oblíbit, ale bohužel jsem se přistihla, že se ho snažím spotřebovat hned teď, protože nechci vyhodit peníze, které jsem za něj utratila. Je s ním spojeno několik problémů (pro kontext, mám smíšenou pleť, která je spíše suchá a náchylná k ekzémům). Za prvé, trvá mu věčnost, než se vstřebává do pokožky, takže když spěchám, nikdy po něm nesáhnu. A za druhé, může se zdát hydratační, ale používám ho asi dva měsíce a zjistila jsem, že jen vytváří iluzi hydratace pleti, ale při dlouhodobém používání to tak moc hydratační není. Koupila jsem si ho jako náhradu za jeden z mých jiných hydratačních krémů (ceramidový ato krém Illiyoon, který bych moc uvítala, kdyby ho ksisters taky prodávaly 🙏), který v té době nebyl k dostání a moje pleť byla opravdu suchá, takže jsem se modlila, aby to fungovalo, ale bohužel to u mě nefungovalo.
Přirovnala bych ho ke krému Illyoon ato. Dobře uzamyká vlhkost v pleti, i když je těžší, nezanechává mastný zbytek, pleť je po něm hydratovaná a hebká. Je perfektní na "uzamykání" hydratačních sér.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.