Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.

Tento překlad byl vytvořen pomocí AI, takže se mohou objevit drobné nepřesnosti 😌
Recenze – 1
Masku jsem si nechala na tvaru hodinku, dala jsem si po čištění pleti, takže jsem byla červená jako rajče, a můžu říct, že pleť po odstranění masky byla pěkně zklidněná a cely prodkut mi pleť vsákla.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.