Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.








Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 38
Nenadchne neurazi
Moc se mi líbí, má skvělý poměr ceny a kvality, obstál by i mezi dražšími konkurenty.
Krém je velmi příjemný na pleti, používám i nad horní ret a vrásky smíchu, hezky se vstřebává, je lehký, nedráždí, doporučuji
lehký krém. Bez parfemace a příjemná konzistence. Oční okolí pěkně hydratované
Je příjemný a účinný a neucpává póry. Překvapila mě velikost tuby. Dobře se nanáší pod make-up a netvoří váčky. Jsem s ním spokojená, ale na péči o oční okolí dávám přednost hutnějším krémům.
Musím říct, že tento krém je opravdová pecka s nadupaným složením! Používám na oční okolí ráno i večer. Krásně vyživuje, hezky se vstřebává a když mám někde na obličeji nějaké podráždění, použiju ho i tam a prostě to funguje 😊
Dostala jsem jako dárek 🎁 Krásná 🤩 pleť okamžitě hydratovaná, děkuji ☺️
Krém jsem obdržela jako dárek a musím říct, že je úžasný. Jemný, dobře se vstřebává, hydratační, nedráždí. Doporučuji na 100%
Tento krém 100% doporučuji. Používám ho už dlouho a nemůžu na něj říct nic špatného. Působí i na drobné známky stárnutí. Rychle se vstřebává a nezpůsobuje podráždění
Tento produkt jsem dostal jako dárek. Moc příjemný krém, docela hustý, takže ho používám večer, i když ho testuji v menším množství i přes den pod makeup. Krém mou citlivou pokožku pod očima zároveň hydratuje, obnovuje zářivost a zklidňuje. Na rozjasnění oblasti pod očima jsem ho ještě netestovala, ale jsem optimista
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.