Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 31
Balzám je skvělý
Vyzkoušela jsem malé balení a moc jsme si s touto maskou nesedli. Nepřijde mi tak hydratační a výživná jako jiné produkty. Neohouřila mě a ani úplně nezklamala
Maska je skvělá. Moje vlasy jsou viditelně zdravější a hydratovanější.
Dobrá vlasová maska, je vynikající pro mé kudrnaté vlasy obarvené na blond.
Tato maska na vlasy je skvělá, vlasy jsou po ní jemnější a zdravější, koupila jsem si k ní i šampon.
To je skvělá maska, která dokonale vyživuje vlasy. Po použití jsou hebké, pružné a dobře hydratované.
Skvělý kondicionér! Výsledky už po jednom použití :) Mám poškozené vlasy, náchylné k zacuchání a vypadávání. Tento kondicionér mi vlasy rozčesává, aniž by je poškozoval. Vlasy mám hydratované a hebké! Kondicionér mi vlasy nemastí! Doporučuji ho; koupila jsem si větší lahvičku a doporučila ho kamarádkám! :)
Nejlepší vlasová maska, jakou jsem kdy použila! Vlasy jsou po ní neuvěřitelně hebké a lesklé. Používám už druhou lahvičku a úplně mi nahradila kondicionér.
Zatím produkt testuji, uvidím po prvním použití jaké výsledky přinese, ale velmi se těším z obalu a zejména z množství, které daný produkt obsahuje! Obrovské plus K-sisters! Opravdu, zpočátku skeptičnost za takovou cenu ale je to nesrovnatelné množství, než na ostatních eshopech korejských s kosmetikou - čili se koupě vyplatila :))
Skvělé pro suché a poškozené vlasy
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.