Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.

Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 6
Nejlepší krem na ruce, jak jsem měla. Použila jsem ho jen 2x, ale konečně nemam vysušené popraskané ruce. Lehce se nanáší, krásně voní a hned se vstřebá. A ještě i ráno mám ruce hebké a voňavé
Mám hodně tenkou pokožku a ruce mi často praskají. Tento krém jsem si koupila na základě recenzí, není špatný, neštípe, má lehkou mléčnou konzistenci, ale jedna tuba mi vydrží na den, maximálně na 2, takže se ho moc nevyplatí kupovat. Ale pokud nemáte tak velký problém s pletí, vřele doporučuji ho mít v kabelce.
Mám z neustálého mytí velmi suché ruce a tato značka je jediná, která mi ruce tak jemně zjemnila, zjemnila a provoněla. Objednávám si tento typ krému od této značky už podruhé, ale s jinou vůní, a musím říct, že všechny, které jsem vyzkoušela, byly úžasné. Nemusím si ho pořád dokola nanášet, jako to dělám s jinými značkami krémů na ruce. Můj nový nejoblíbenější krém! Odteď si budu kupovat jen tenhle, ruce se mi cítí mnohem lépe a úžasně voní. Je velmi jemný k pokožce a krásně se vstřebává.
Krém je lehký, rychle se vstřebává a pleť je po použití krásná🥰 rozhodně můj nejoblíbenější pro každodenní péči!
Tento krém jsem dostala jako dárek a je skvělý! Je velmi lehký, rychle se vstřebává, nelepí, hezky hydratuje ruce a krásně voní. Ideální pro každodenní použití. ;) Ráda bych vyzkoušela i jiné verze.
Produkt se mi líbil. Jemná textura, není těžká, dobře se vstřebává a hydratuje pokožku. Po aplikaci není na pokožce cítit žádný film. Vůně je velmi jemná, nevtíravá. Pro mě zprostředkovává jak naléhavost, tak zeleň luk.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.