Při objednávce nad 1099 kč dostanete od nás jako dárek
cs
Při objednávce nad 1099 kč dostanete od nás jako dárek Tony Moly The Chok Chok Green Tea Watery Cream
Darujeme darčeky za spätnú väzbu

Ksisters Try SetsTony Moly I'm Pack (Sada)

392 kč
299 kč
2 recenze

Objem: Sada

Sada
Objem: Sada
392 kč
299 kč
Popis
Masky řady I'm Pack od značky Tony Moly najdeš nyní v sadě. A navíc s malou úsporou. Sada obsahuje: ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Charcoal Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Pearl Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Rozjasňující maska ​​na obličej I'm Rice Mask Sheet Brightening (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Lemon Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Makgeolli Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Pomegranate Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Red Wine Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Teatree Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Avocado Mask Sheet Nutrition (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Tomato Mask Skin Glow (1
Číst více
Plátýnková maska na obličej I'm Charcoal Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-charcoal-mask-sheet?sku=2099858 Plátýnková maska na obličej I'm Pearl Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-pearl-mask-sheet?sku=2099857 Plátýnková maska na obličej I'm Rice Mask Sheet Brightening https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-rice-mask-sheet-brightening?sku=2099436 Plátýnková maska na obličej I'm Lemon Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-lemon-mask-sheet?sku=2099443 Plátýnková maska na obličej I'm Makgeolli Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-makgeolli-mask-sheet?sku=2099444 Plátýnková maska na obličej I'm Pomegranate Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-pomegranate-mask-sheet?sku=2099445 Plátýnková maska na obličej I'm Red Wine Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-red-wine-mask-sheet?sku=2099446 Plátýnková maska na obličej I'm Teatree Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-teatree-mask-sheet?sku=2099447 Plátýnková maska na obličej I'm Avocado Mask Sheet Nutrition https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-avocado-mask-sheet-nutrition?sku=2100297 Plátýnková maska na obličej I'm Tomato Mask Skin Glow https://ksisters.sk/product/tony-moly-im-tomato-mask-skin-glow?sku=2100298
Před použitím každé masky je třeba pleť dobře připravit: očistit gelem nebo tonerem, tonizovat a osušit. Poté můžete masku nanést na obličej a nechat působit 15-20 minut. Esenci, která zůstane, je žádoucí vmasírovat do pokožky lehkými pohyby, ale neoplachovat.
Masky řady I'm Pack od značky Tony Moly najdeš nyní v sadě. A navíc s malou úsporou. Sada obsahuje: ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Charcoal Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Pearl Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Rozjasňující maska ​​na obličej I'm Rice Mask Sheet Brightening (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Lemon Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Makgeolli Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Pomegranate Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Red Wine Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Teatree Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Avocado Mask Sheet Nutrition (1 ks) ⭐️ Plátýnková maska na obličej I'm Tomato Mask Skin Glow (1 ks)