Black Friday Sale
cs
Black Friday Gift

Ksisters Try Sets[Sada masek] Proti stresu (Sada)

Vyprodáno

Objem: Sada

Popis
Každý čas od času prožívá stres, ale jakmile se to stane chronickým, může to mít vážné důsledky pro vaše zdraví. Stres může zanechávat stopy na vaší tváři. Suchá kůže, vrásky a pupínky, jsou jen některé z projevů. Zarudnutí, podráždění, akné se mohou objevit v důsledku stresu. Vybrali jsme pro tebe masky, pomocí kterých se budeš moci vyhnout projevům stresu na pokožce. A navíc, jakákoli procedura pro milovanou sebe může zklidnit nejen pokožku, ale i nervy. Příjemná vůně čajovníku, oliv, zmrzliny a aloe tvoji pokožku nejen zklidní, ale naplní ji i zářením, prospěšnými složkami, zvlhčí a odstraní všechny známky stresu. Neztrácej čas hledáním! Už jsme za tebe vše vybrali a to vše za velmi dobrou cenu: 〰 Zklidňující plátýnková maska na obličej...
Číst více
I’m Sorry for My Skin Jelly Mask Relaxing Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/im-sorry-for-my-skin-jelly-mask-relaxing?sku=2099778 . Acwell Super-Fit Calming Full Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/acwell-super-fit-calming-full-mask?sku=2101098 . Petitfee & Koelf Cacao Energizing Hydrogel Face Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/petitfee-koelf-cacao-energizing-hydrogel-face-mask?sku=2101622 . JayJun Intensive Shining Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/jayjun-intensive-shining-mask?sku=2101155 . Zklidňující maska ​​na obličej s výtažkem z aloe vera Beauugreen Premium Essence Mask Aloe Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/beauugreen-premium-essence-mask-aloe?sku=2101115 . Plátýnková maska s včelím jedem May Island Real Essense Bee Venom Mask Pack Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/may-island-real-essense-bee-venom-mask-pack?sku=2101283 . Pleťová plátýnková maska The Saem Natural Blueberry Mask Sheet Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/the-saem-natural-blueberry-mask-sheet?sku=2099841 . Plátýnková pleťová maska Missha Mascure Calming Solution Sheet Mask Guaiazulene Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/missha-mascure-calming-solution-sheet-mask-guaiazulene?sku=2099752 . Zklidňující maska ​​s čajovníkem Somy By Mi 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/some-by-mi-30-days-tea-tree-calming-glow-luminous-ampoule-mask?sku=2102328 . Revitalizující pleťová maska A'pieu Peach & Yogurt Sheet Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/apieu-peach-yogurt-sheet-mask?sku=2100571
Číst více
Čištění pleti je jedním z hlavních kroků péče, po kterém již můžeš nanášet různé krémy a masky. Před použitím masky proto důkladně očisti pokožku, aby se esence mohla vstřebat hluboko do vrstev pokožky. Aplikuj masku rovnoměrně a relaxuj s ní po dobu 15-20 minut. Poté ji odstraň a vmasíruj zbývající esenci do pokožky.
Každý čas od času prožívá stres, ale jakmile se to stane chronickým, může to mít vážné důsledky pro vaše zdraví. Stres může zanechávat stopy na vaší tváři. Suchá kůže, vrásky a pupínky, jsou jen některé z projevů. Zarudnutí, podráždění, akné se mohou objevit v důsledku stresu. Vybrali jsme pro tebe masky, pomocí kterých se budeš moci vyhnout projevům stresu na pokožce. A navíc, jakákoli procedura pro milovanou sebe může zklidnit nejen pokožku, ale i nervy. Příjemná vůně čajovníku, oliv, zmrzliny a aloe tvoji pokožku nejen zklidní, ale naplní ji i zářením, prospěšnými složkami, zvlhčí a odstraní všechny známky stresu. Neztrácej čas hledáním! Už jsme za tebe vše vybrali a to vše za velmi dobrou cenu: 〰 Zklidňující plátýnková maska na obličej I’m Sorry for My Skin Jelly Mask Relaxing (1 ks) 〰 Zklidňující plátýnková maska Acwell Super-Fit Calming Full Mask (1 ks) 〰 Hydrogelová tonizující pleťová maska ​​s kakaovým extraktem Petitfee & Koelf Cacao Energizing Hydrogel Face Mask (1 ks) 〰 Hydratační komplex JayJun Intensive Shining Mask (1 ks) 〰 Zklidňující maska ​​na obličej s výtažkem z aloe vera Beauugreen Premium Essence Mask Aloe (1 ks) 〰 Plátýnková maska s včelím jedem May Island Real Essense Bee Venom Mask Pack (1 ks) 〰 Pleťová plátýnková maska The Saem Natural Blueberry Mask Sheet (1 ks) 〰 Plátýnková pleťová maska Missha Mascure Calming Solution Sheet Mask Guaiazulene (1 ks) 〰 Zklidňující maska ​​s čajovníkem Somy By Mi 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule Mask (1...
Číst více