Při objednávce nad 1099 kč dostanete od nás jako dárek
Při objednávce nad 1099 kč dostanete od nás jako dárek Heimish All Clean Foam

Ksisters Try Sets[Sada masek] Proti stresu (Sada)

509 kč
399 kč

Objem: Sada

Sada
Objem: Sada
509 kč
399 kč
  • Packeta kurýr: do 690 Kč - 69 Kč, nad tuto sumu zdarma. Do 3 pracovních dnů.
  • Packeta vyzvednutí: do 499 Kč - 49 Kč, nad tuto sumu zdarma. Do 3 pracovních dnů.

Na Ksisters můžete zaplatit za svou objednávku následujícími způsoby:

  • Platební karta (online přes internet)
  • Na dobírku
Popis
Každý čas od času prožívá stres, ale jakmile se to stane chronickým, může to mít vážné důsledky pro vaše zdraví. Stres může zanechávat stopy na vaší tváři. Suchá kůže, vrásky a pupínky, jsou jen některé z projevů. Zarudnutí, podráždění, akné se mohou objevit v důsledku stresu. Vybrali jsme pro tebe masky, pomocí kterých se budeš moci vyhnout projevům stresu na pokožce. A navíc, jakákoli procedura pro milovanou sebe může zklidnit nejen pokožku, ale i nervy. Příjemná vůně čajovníku, oliv, zmrzliny a aloe tvoji pokožku nejen zklidní, ale naplní ji i zářením, prospěšnými složkami, zvlhčí a odstraní všechny známky stresu. Neztrácej čas hledáním! Už jsme za tebe vše vybrali a to vše za velmi dobrou cenu: 〰 Zklidňující plátýnková maska na obličej...
Číst více
I’m Sorry for My Skin Jelly Mask Relaxing Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/im-sorry-for-my-skin-jelly-mask-relaxing?sku=2099778 . Missha Mascure Hydra Solution Sheet Mask Hyaluron Acid Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/missha-mascure-hydra-solution-sheet-mask-hyaluron-acid?sku=2099745 . Eunyul Daily Care Mask Sheet Blueberry Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/eunyul-daily-care-mask-sheet-blueberry?sku=2099828 . A'pieu Icing Sweet Bar Sheet Mask Pineapple Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/apieu-icing-sweet-bar-sheet-mask-pineapple?sku=2100562 . Acwell Super-Fit Calming Full Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/acwell-super-fit-calming-full-mask?sku=2101098 . Petitfee & Koelf Cacao Energizing Hydrogel Face Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/petitfee-koelf-cacao-energizing-hydrogel-face-mask?sku=2101622 . JayJun Intensive Shining Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/jayjun-intensive-shining-mask?sku=2101155 . Zklidňující maska ​​na obličej s výtažkem z aloe vera Beauugreen Premium Essence Mask Aloe Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/beauugreen-premium-essence-mask-aloe?sku=2101115 . Zklidňující plátýnková maska Pyunkang Yul Calming Mask Pack Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/pyunkang-yul-calming-mask-pack?sku=2101631 . Plátýnková maska s včelím jedem May Island Real Essense Bee Venom Mask Pack Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/may-island-real-essense-bee-venom-mask-pack?sku=2101283
Číst více
Čištění pleti je jedním z hlavních kroků péče, po kterém již můžeš nanášet různé krémy a masky. Před použitím masky proto důkladně očisti pokožku, aby se esence mohla vstřebat hluboko do vrstev pokožky. Aplikuj masku rovnoměrně a relaxuj s ní po dobu 15-20 minut. Poté ji odstraň a vmasíruj zbývající esenci do pokožky.
Každý čas od času prožívá stres, ale jakmile se to stane chronickým, může to mít vážné důsledky pro vaše zdraví. Stres může zanechávat stopy na vaší tváři. Suchá kůže, vrásky a pupínky, jsou jen některé z projevů. Zarudnutí, podráždění, akné se mohou objevit v důsledku stresu. Vybrali jsme pro tebe masky, pomocí kterých se budeš moci vyhnout projevům stresu na pokožce. A navíc, jakákoli procedura pro milovanou sebe může zklidnit nejen pokožku, ale i nervy. Příjemná vůně čajovníku, oliv, zmrzliny a aloe tvoji pokožku nejen zklidní, ale naplní ji i zářením, prospěšnými složkami, zvlhčí a odstraní všechny známky stresu. Neztrácej čas hledáním! Už jsme za tebe vše vybrali a to vše za velmi dobrou cenu: 〰 Zklidňující plátýnková maska na obličej I’m Sorry for My Skin Jelly Mask Relaxing (1 ks) 〰 Plátýnková pleťová maska Missha Mascure Hydra Solution Sheet Mask Hyaluron Acid (1 ks) 〰 Plátýnková pleťová maska Eunyul Daily Care Mask Sheet Blueberry (1 ks) 〰 Platýnková maska s extraktem ananasu A'pieu Icing Sweet Bar Sheet Mask Pineapple (1 ks) 〰 Zklidňující plátýnková maska Acwell Super-Fit Calming Full Mask (1 ks) 〰 Hydrogelová tonizující pleťová maska ​​s kakaovým extraktem Petitfee & Koelf Cacao Energizing Hydrogel Face Mask (1 ks) 〰 Hydratační komplex JayJun Intensive Shining Mask (1 ks) 〰 Zklidňující maska ​​na obličej s výtažkem z aloe vera Beauugreen Premium Essence Mask Aloe (1 ks) 〰 Zklidňující plátýnková maska Pyunkang Yul Calming Mask Pack (1 ks) 〰 Plátýnková maska s včelím...
Číst více
FacebookGoogle