Při objednávce nad 1099 kč dostanete od nás jako dárek
Při objednávce nad 1099 kč dostanete od nás jako dárek Heimish All Clean Foam

Ksisters Try Sets[Sada masek] Hydratace (Sada)

472 kč
399 kč

Objem: Sada

Sada
Objem: Sada
472 kč
399 kč
  • Packeta kurýr: do 690 Kč - 69 Kč, nad tuto sumu zdarma. Do 3 pracovních dnů.
  • Packeta vyzvednutí: do 499 Kč - 49 Kč, nad tuto sumu zdarma. Do 3 pracovních dnů.

Na Ksisters můžete zaplatit za svou objednávku následujícími způsoby:

  • Platební karta (online přes internet)
  • Na dobírku
Popis
Hydratace pokožky je součástí základového rituálu každodenní péče. Kromě poskytování příjemných pocitů to pomáhá udržovat pokožku čistou, jemnou a bez vrásek. Stále pochybuješ, jaké jsou výhody hydratace? ☝🏼 Hydratace snižuje pravděpodobnost výskytu kožních problémů. ☝🏼 Hydratace sníží výskyt pupínků. ☝🏼 Hydratace pomáhá pokožce vypadat mladě. ☝🏼 Hydratace bojuje s vrásky. ☝🏼 Hydratovaná pokožka - zdravá pokožka. Ksisters pro tebe vytvořili sadu z 10 masek, a to za velmi příjemnou cenu. Vyzkoušej si to a přesvědčíš se o síle správného zvlhčení😍 V sadě na tebe čekají: 💦 Hluboce zvlhčující plátýnková maska Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask Pack (1 ks) 💦 Plátýnková maska A'pieu Strawberry Milk One-Pack (1 ks) 💦 Plátýnková...
Číst více
Hluboce zvlhčující plátýnková maska Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask Pack Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/pyunkang-yul-highly-moisturizing-essence-mask-pack?sku=2100821 . Plátýnková maska A'pieu Strawberry Milk One-Pack Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-strawberry?sku=2100553 . Plátýnková pleťová maska Missha Airy Fit Sheet Mask Shea Butter Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/missha-airy-fit-sheet-mask-shea-butter?sku=2099738 . Plátýnková maska Skin79 Animal Mask Monkey Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/skin79-animal-mask-monkey?sku=2101620 . Hydratační plátýnková maska Tony Moly Dr-Logy Moisture Mask Sheet Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-dr-logy-moisture-mask-sheet?sku=2099885 . Hydratační plátýnková maska na obličej I’m Sorry for My Skin Ph5.5 Jelly Mask Moisture Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/im-sorry-for-my-skin-ph55-jelly-mask-moisture?sku=2099773 . Plátýnková mаska na obličej Kocostar Slice Mask Sheet Watermelon Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/kocostar-slice-mask-sheet-watermelon?sku=2099801 . Transformační maska s hlemýždím slizem a extraktem z 8 červených rostlin Double Dare OMG! Red + Snail Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/double-dare-omg-red-snail-mask?sku=2101660 . Hydratační plátýnková maska Lebelage Aqua Solution Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/lebelage-aqua-solution-mask?sku=2099344 . Pleťová plátýnková maska The Saem Natural Argan Mask Sheet Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/the-saem-natural-argan-mask-sheet?sku=2099840
Číst více
Na použití masky se musíš opravdu pečlivě připravit. Pokožka musí být očištěna, umyta a vysušena. Poté musíš aplikovat masku a vyhladit ji tak, aby dobře seděla. Po 15-20 minutách masku odstraň a zbývající esenci vetři do pokožky lehkými masírujícími pohyby pro úplné vstřebání.
Hydratace pokožky je součástí základového rituálu každodenní péče. Kromě poskytování příjemných pocitů to pomáhá udržovat pokožku čistou, jemnou a bez vrásek. Stále pochybuješ, jaké jsou výhody hydratace? ☝🏼 Hydratace snižuje pravděpodobnost výskytu kožních problémů. ☝🏼 Hydratace sníží výskyt pupínků. ☝🏼 Hydratace pomáhá pokožce vypadat mladě. ☝🏼 Hydratace bojuje s vrásky. ☝🏼 Hydratovaná pokožka - zdravá pokožka. Ksisters pro tebe vytvořili sadu z 10 masek, a to za velmi příjemnou cenu. Vyzkoušej si to a přesvědčíš se o síle správného zvlhčení😍 V sadě na tebe čekají: 💦 Hluboce zvlhčující plátýnková maska Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask Pack (1 ks) 💦 Plátýnková maska A'pieu Strawberry Milk One-Pack (1 ks) 💦 Plátýnková pleťová maska Missha Airy Fit Sheet Mask Shea Butter (1 ks) 💦 Plátýnková maska Skin79 Animal Mask Monkey (1 ks) 💦 Hydratační plátýnková maska Tony Moly Dr-Logy Moisture Mask Sheet (1 ks) 💦 Hydratační plátýnková maska na obličej I’m Sorry for My Skin Ph5.5 Jelly Mask Moisture (1 ks) 💦 Plátýnková mаska na obličej Kocostar Slice Mask Sheet Watermelon (1 ks) 💦 Transformační maska s hlemýždím slizem a extraktem z 8 červených rostlin Double Dare OMG! Red + Snail Mask (1 ks) 💦 Hydratační plátýnková maska Lebelage Aqua Solution Mask (1 ks) 💦 Pleťová plátýnková maska The Saem Natural Argan Mask Sheet (1
Číst více
FacebookGoogle