Слава Україні! Героям слава! Slava Ukraini! Heroiam slava!
Při objednávce nad 1099 kč dostanete od nás jako dárek Heimish All Clean Foam

Ksisters Try Sets[Sada masek] Proti stárnutí (Sada)

482 kč
399 kč
2 recenze

Objem: Sada

Sada
Objem: Sada
482 kč
399 kč
  • Packeta kurýr: do 690 Kč - 69 Kč, nad tuto sumu zdarma. Do 3 pracovních dnů.
  • Packeta vyzvednutí: do 499 Kč - 49 Kč, nad tuto sumu zdarma. Do 3 pracovních dnů.

Na Ksisters můžete zaplatit za svou objednávku následujícími způsoby:

  • Platební karta (online přes internet)
  • Na dobírku
Popis
Všichni sníme o tom, že budeme vypadat mladě co nejdéle. A víme velmi dobře, že moderní výzkumy nám to umožňují. Takové slavné korejské značky přírodní kosmetiky jako Tony Moly, The Saem, Kocostar, Skin79, Missha, Ekel, Lebelage, Eunyul si už zamilovalo miliony žen. A to kvůli účinnosti svých přípravků. Připravili jsme pro tebe sadu pleťových masek proti stárnutí od zmíněných značek. Jsou to masky, které důkladně hydratují, odstraňují vrásky a pomocí kolagenu ve složení, navrátí pleti pružnost, jemnost a obnoví vodní rovnováhu. Ksisters se dokáží postarat o tvoji krásu, čas a peněženku. Věnuj čas péči o sebe, a ne hledání finančních prostředků - máme pro tebe už vše připravené. Sada ti poskytuje dobrou příležitost, jak ušetřit peníze. Tvoje...
Číst více
Too Cool For School Egg Cream Mask Firming Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/too-cool-for-school-egg-cream-mask-firming?sku=2100974 . Elizavecca Anti-Aging Egf Aqua Mask Pack Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/elizavecca-anti-aging-egf-aqua-mask-pack?sku=2101505 . The Saem Natural Acai Berry Mask Sheet Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/the-saem-natural-acai-berry-mask-sheet?sku=2100359 . JayJun Collagen Skin Fit Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/jayjun-collagen-skin-fit-mask?sku=2100722 . Missha Airy Fit Sheet Mask Pomegranate Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/missha-airy-fit-sheet-mask-pomegranate?sku=2099741 . Mizon Joyful Time Essence Mask Acerola Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/mizon-joyful-time-essence-mask-acerola?sku=2099188 . Missha Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Super Energizer Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/missha-talks-vegan-squeeze-sheet-mask-super-energizer?sku=2100784 . Beauugreen Micro Hole Hydrogel Mask Snail Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/beauugreen-micro-hole-hydrogel-mask-snail?sku=2101124 . Hydratační plátýnková maska na obličej s kolagenem pro liftingový účinek Ekel Mask Pack Collagen Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/ekel-mask-pack-collagen?sku=2099519
Číst více
Před použitím každé masky musí být pokožka dobře připravena. Očisti ji gelem nebo tonerem, tonizuj a osuš. Poté můžeš masku aplikovat na obličej. Nech ji působit 15-20 minut. Esenci, která se nevstřebala, vmasíruj do pokožky jemnými pohyby. Neoplachuj.
Všichni sníme o tom, že budeme vypadat mladě co nejdéle. A víme velmi dobře, že moderní výzkumy nám to umožňují. Takové slavné korejské značky přírodní kosmetiky jako Tony Moly, The Saem, Kocostar, Skin79, Missha, Ekel, Lebelage, Eunyul si už zamilovalo miliony žen. A to kvůli účinnosti svých přípravků. Připravili jsme pro tebe sadu pleťových masek proti stárnutí od zmíněných značek. Jsou to masky, které důkladně hydratují, odstraňují vrásky a pomocí kolagenu ve složení, navrátí pleti pružnost, jemnost a obnoví vodní rovnováhu. Ksisters se dokáží postarat o tvoji krásu, čas a peněženku. Věnuj čas péči o sebe, a ne hledání finančních prostředků - máme pro tebe už vše připravené. Sada ti poskytuje dobrou příležitost, jak ušetřit peníze. Tvoje mládí pomůžou zachovat: 🔅 Plátýnková maska na obličej s výtažkem z vajec Too Cool For School Egg Cream Mask Firming (1 ks) 🔅 Tříkroková maska ​​proti stárnutí Elizavecca Anti-Aging Egf Aqua Mask Pack (1 ks) 🔅 Pleťová plátýnková maska The Saem Natural Acai Berry Mask Sheet (1 ks) 🔅 Expresní sada pro pevnost pleti JayJun Collagen Skin Fit Mask (1 ks) 🔅 Plátýnková pleťová maska Missha Airy Fit Sheet Mask Pomegranate (1 ks) 🔅 Regenerační plátýnková maska na obličej s bobulemi acelory Mizon Joyful Time Essence Mask Acerola (1 ks) 🔅 Plátýnková maska Missha Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Super Energizer (1 ks) 🔅 Multifunkční pleťová maska ​​s hlemýždím mucinem Beauugreen Micro Hole Hydrogel Mask Snail (1 ks) 🔅 Hydratační plátýnková maska...
Číst více
FacebookGoogle