cs
Při objednávce nad 1199 kč dostanete od nás jako dárek opalovací krém od Lebelage

Ksisters Try Sets[Sada masek] Proti stárnutí (Sada)

482 kč
399 kč
2 recenze

Objem: Sada

Objem: Sada
482 kč
399 kč
Popis
Všichni sníme o tom, že budeme vypadat mladě co nejdéle. A víme velmi dobře, že moderní výzkumy nám to umožňují. Takové slavné korejské značky přírodní kosmetiky jako Tony Moly, The Saem, Kocostar, Skin79, Missha, Ekel, Lebelage, Eunyul si už zamilovalo miliony žen. A to kvůli účinnosti svých přípravků. Připravili jsme pro tebe sadu pleťových masek proti stárnutí od zmíněných značek. Jsou to masky, které důkladně hydratují, odstraňují vrásky a pomocí kolagenu ve složení, navrátí pleti pružnost, jemnost a obnoví vodní rovnováhu. Ksisters se dokáží postarat o tvoji krásu, čas a peněženku. Věnuj čas péči o sebe, a ne hledání finančních prostředků - máme pro tebe už vše připravené. Sada ti poskytuje dobrou příležitost, jak ušetřit peníze. Tvoje...
Číst více
Too Cool For School Egg Cream Mask Firming Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/too-cool-for-school-egg-cream-mask-firming?sku=2100974 . Elizavecca Anti-Aging Egf Aqua Mask Pack Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/elizavecca-anti-aging-egf-aqua-mask-pack?sku=2101505 . JayJun Collagen Skin Fit Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/jayjun-collagen-skin-fit-mask?sku=2100722 . Missha Airy Fit Sheet Mask Pomegranate Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/missha-airy-fit-sheet-mask-pomegranate?sku=2099741 . Mizon Joyful Time Essence Mask Acerola Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/mizon-joyful-time-essence-mask-acerola?sku=2099188 . Revitalizační maska ​​s černým čajem Pyunkang Yul Black Tea Revitalizing Mask Pack Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/pyunkang-yul-black-tea-revitalizing-mask-pack?sku=2101624 . Pleťová plátýnková maska The Saem Natural Blueberry Mask Sheet Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/the-saem-natural-blueberry-mask-sheet?sku=2099841 . Hydratační plátýnková maska na obličej s extraktem ze ženšenu Ekel Mask Pack Red Ginseng Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/ekel-mask-pack-red-ginseng?sku=2099527 . Látková maska ​​s kolagenem Neogen Sur.Medic+ Vital Collagen Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/neogen-surmedic-vital-collagen-mask?sku=2102392 . Zklidňující plátýnková maska Skin79 Seoul Girl's Beauty Secret Mask Wrinkle Care Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/skin79-seoul-girls-beauty-secret-mask-wrinkle-care?sku=2101619
Číst více
Před použitím každé masky musí být pokožka dobře připravena. Očisti ji gelem nebo tonerem, tonizuj a osuš. Poté můžeš masku aplikovat na obličej. Nech ji působit 15-20 minut. Esenci, která se nevstřebala, vmasíruj do pokožky jemnými pohyby. Neoplachuj.
Všichni sníme o tom, že budeme vypadat mladě co nejdéle. A víme velmi dobře, že moderní výzkumy nám to umožňují. Takové slavné korejské značky přírodní kosmetiky jako Tony Moly, The Saem, Kocostar, Skin79, Missha, Ekel, Lebelage, Eunyul si už zamilovalo miliony žen. A to kvůli účinnosti svých přípravků. Připravili jsme pro tebe sadu pleťových masek proti stárnutí od zmíněných značek. Jsou to masky, které důkladně hydratují, odstraňují vrásky a pomocí kolagenu ve složení, navrátí pleti pružnost, jemnost a obnoví vodní rovnováhu. Ksisters se dokáží postarat o tvoji krásu, čas a peněženku. Věnuj čas péči o sebe, a ne hledání finančních prostředků - máme pro tebe už vše připravené. Sada ti poskytuje dobrou příležitost, jak ušetřit peníze. Tvoje mládí pomůžou zachovat: 🔅 Plátýnková maska na obličej s výtažkem z vajec Too Cool For School Egg Cream Mask Firming (1 ks) 🔅 Tříkroková maska ​​proti stárnutí Elizavecca Anti-Aging Egf Aqua Mask Pack (1 ks) 🔅 Expresní sada pro pevnost pleti JayJun Collagen Skin Fit Mask (1 ks) 🔅 Plátýnková pleťová maska Missha Airy Fit Sheet Mask Pomegranate (1 ks) 🔅 Regenerační plátýnková maska na obličej s bobulemi acelory Mizon Joyful Time Essence Mask Acerola (1 ks) 🔅 Revitalizační maska ​​s černým čajem Pyunkang Yul Black Tea Revitalizing Mask Pack (1 ks) 🔅 Pleťová plátýnková maska The Saem Natural Blueberry Mask Sheet (1 ks) 🔅 Hydratační plátýnková maska na obličej s extraktem ze ženšenu Ekel Mask Pack Red Ginseng (1 ks) 🔅 Látková maska...
Číst více