Při objednávce nad 1099 kč dostanete od nás jako dárek The Saem Jeju Fresh Aloe Soothing Gel 99%

Ksisters Try Sets[Sada masek] Akné (Sada)

578 kč
499 kč

Objem: Sada

Sada
Objem: Sada
578 kč
499 kč
Popis
Tvůj neřešitelný problém s akné už takovým není! Představujeme ti sadu masek, které ti pomohou se těchto problémů zbavit. Vybrali jsme ty pár možnosti, jejichž účelem je zbavit tvou pleť od nepříjemných pupínků a podráždění pokožky. Tato sada se skládá z 10 masek, které zvlhčují, revitalizují, vyrovnávají tón, zklidňují a odstraňují zarudnutí, čistí a stahují póry. Kromě toho působí proti zánětům a tonizují pokožku, dezinfikují a uzdravují. Neztrácej čas hledáním vhodných přípravků - vše jsme již připravili. U nás budeš moct ušetřit své peníze. Sada je levnější než nákup všech přípravků zvlášť, a co je nejdůležitější - zapomeneš s nimi na nedokonalosti své pleti! Zapomenout na akné pomůže: 💫 Čistící plátýnková maska Acwell Super-Fit Clear...
Číst více
Acwell Super-Fit Clear Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/acwell-super-fit-clear-mask?sku=2101099 . Skin79 Animal Mask Mouse Сelé složení zde https://ksisters.sk/product/skin79-animal-mask-mouse . Too Cool For School Egg Cream Mask Pore Tightening Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/too-cool-for-school-egg-cream-mask-pore-tightening?sku=2100008 . Lebelage Propolis Solution Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/lebelage-propolis-solution-mask?sku=2099370 . Petitfee & Koelf Blackhead Melting Mask Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/petitfee-koelf-blackhead-melting-mask?sku=2101581 . Tony Moly Egg Pore Nose Pack Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-egg-pore-nose-pack?sku=2099877 . I’m Sorry for My Skin Jelly Mask Pore Care Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/im-sorry-for-my-skin-jelly-mask-pore-care?sku=2099770 . Pyunkang Yul ACNE Spot Patch Super Thin Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/petitfee-koelf-centella-clearing-spot-patch?sku=2101578 . Etude House Therapy Air Mask Tea Tree Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/etude-house-therapy-air-mask-tea-tree?sku=2101029 . Benton Aloe Soothing Mask Pack Сelé složení zde https://ksisters.sk/en/product/benton-aloe-soothing-mask-pack?sku=2100633
Číst více
Aby esence impregnovaná do masek pronikla hluboko do pokožky a začala účinkovat, musíš připravit svůj obličej na tento krok péče o pleť. Pokožka se nejdříve musí důkladně očistit pomocí gelu, poté se má vysušit a až teď se může aplikovat maska, nejlépe na suchou pleť. Masku nech působit 10-15 minut, poté ji odstraň a neoplachuj. Jemnými pohyby vetři zbývající esenci do pokožky. Nech vstřebat.
Tvůj neřešitelný problém s akné už takovým není! Představujeme ti sadu masek, které ti pomohou se těchto problémů zbavit. Vybrali jsme ty pár možnosti, jejichž účelem je zbavit tvou pleť od nepříjemných pupínků a podráždění pokožky. Tato sada se skládá z 10 masek, které zvlhčují, revitalizují, vyrovnávají tón, zklidňují a odstraňují zarudnutí, čistí a stahují póry. Kromě toho působí proti zánětům a tonizují pokožku, dezinfikují a uzdravují. Neztrácej čas hledáním vhodných přípravků - vše jsme již připravili. U nás budeš moct ušetřit své peníze. Sada je levnější než nákup všech přípravků zvlášť, a co je nejdůležitější - zapomeneš s nimi na nedokonalosti své pleti! Zapomenout na akné pomůže: 💫 Čistící plátýnková maska Acwell Super-Fit Clear Mask (1 ks) 💫 Plátýnková maska Skin79 Animal Mask Mouse (1 ks) 💫 Pleťový krém Too Cool For School Egg Cream Mask Pore Tightening (1 ks) 💫 Hydratační plátýnková maska s včelím tmelem Lebelage Propolis Solution Mask (1 ks) 💫 Rozpouštěcí maska ​​na nos proti černým tečkám Petitfee & Koelf Blackhead Melting Mask (1 ks) 💫 Náplast na nos proti černým tečkám Tony Moly Egg Pore Nose Pack (1 ks) 💫 Plátýnková mаska na obličej I’m Sorry for My Skin Jelly Mask Pore Care (1 ks) 💫 Léčivé náplasti Pyunkang Yul ACNE Spot Patch Super Thin (1 ks) 💫 Ultratenká plátýnková maska ​​s výtažkem z čajovníku Etude House Therapy Air Mask Tea Tree (1 ks) 💫 Hydratační pleťová maska s aloe Benton Aloe Soothing Mask Pack (1
Číst více
FacebookGoogle