Při objednávce nad 1099 kč dostanete od nás jako dárek The Saem Jeju Fresh Aloe Soothing Gel 99%

Ksisters Try SetsLebelage Solution Pack (Sada)

426 kč
369 kč
2 recenze

Objem: Sada

Sada
Objem: Sada
426 kč
369 kč
Popis
Hitové plátýnkové masky od Lebelage z řady Solution jsou nyní v jedné sadě. A navíc za speciální cenu. Upozorňujeme, že v sadě je až 24 masek! Sada obsahuje (po 3 ks): ⭐️ Hydratační plátýnková maska Aqua Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratační plátýnková maska s dřevěným uhlím Charcoal Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratační plátýnková maska s okurkou Cucumber Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratační plátýnková maska s zeleným čajem Green Tea Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratační plátýnková maska s výtažkem ze ženšenu Pearl Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratační plátýnková maska s výtažkem z granátového jablka Pomegrante Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratační plátýnková maska s včelím tmelem Propolis Solution Mask (3 ks) ⭐️ Tonizující plátýnková maska Vitamin Solution...
Číst více
Hydratační plátýnková maska Aqua Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-aqua-solution-mask?sku=2099344 Hydratační plátýnková maska s dřevěným uhlím Charcoal Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-charcoal-solution-mask?sku=2099352 Hydratační plátýnková maska s okurkou Cucumber Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-cucumber-solution-mask?sku=2099358 Hydratační plátýnková maska s zeleným čajem Green Tea Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-green-tea-solution-mask?sku=2099397 Hydratační plátýnková maska s výtažkem ze ženšenu Pearl Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-pearl-solution-mask?sku=2099409 Hydratační plátýnková maska s výtažkem z granátového jablka Pomegrante Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-pomegrante-solution-mask?sku=2099410
Číst více
Před použitím každé masky je třeba pleť dobře připravit: očistit gelem nebo tonerem, tonizovat a osušit. Poté můžete masku nanést na obličej a nechat působit 15-20 minut. Esenci, která zůstane, je žádoucí vmasírovat do pokožky lehkými pohyby, ale neoplachovat.
Hitové plátýnkové masky od Lebelage z řady Solution jsou nyní v jedné sadě. A navíc za speciální cenu. Upozorňujeme, že v sadě je až 24 masek! Sada obsahuje (po 3 ks): ⭐️ Hydratační plátýnková maska Aqua Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratační plátýnková maska s dřevěným uhlím Charcoal Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratační plátýnková maska s okurkou Cucumber Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratační plátýnková maska s zeleným čajem Green Tea Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratační plátýnková maska s výtažkem ze ženšenu Pearl Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratační plátýnková maska s výtažkem z granátového jablka Pomegrante Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratační plátýnková maska s včelím tmelem Propolis Solution Mask (3 ks) ⭐️ Tonizující plátýnková maska Vitamin Solution Mask (3 ks)
FacebookGoogle