cs

Ksisters Try SetsA'pieu Icing Milk Pack (Sada)

438 kč
369 kč

Objem: Sada

Objem: Sada
438 kč
369 kč
Popis
Pro milovníky mléčných krabiček od značky A'pieu jsme sesbírali masky z této řady v jedné sadě, jehož nákupem si zajistíte zásobu masek. A k tomu ušetřit nějaké peníze. Upozorňujeme, že v sadě je až 14 masek! Sada obsahuje (po 2 ks): ⭐️ Zklidňující plátýnková maska s banánovým extraktem Banana Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Regenerační plátýnková maska s extraktem z kokosového mléka Coconut Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Plátýnková maska s kávovým extraktem Coffee Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Plátýnková maska s extraktem ze zeleného čaje Green Tea Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Plátýnková maska White Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Pleťová maska Icing Sweet Bar Sheet Mask Hanrabong (2 ks) ⭐️ Pleťová maska Icing Sweet Bar Sheet Mask Pineapple (2
Číst více
Zklidňující plátýnková maska s banánovým extraktem Banana Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-banana?sku=2100554 Regenerační plátýnková maska s extraktem z kokosového mléka Coconut Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-coconut-milk?sku=2100550 Plátýnková maska s kávovým extraktem Coffee Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-coffee-milk?sku=2100551 Plátýnková maska s extraktem ze zeleného čaje Green Tea Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-green-tea?sku=2100552 Plátýnková maska White Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-white-milk?sku=2100576 Pleťová maska Icing Sweet Bar Sheet Mask Hanrabong https://ksisters.sk/en/product/apieu-icing-sweet-bar-sheet-mask-hanrabong?sku=2100560
Číst více
Před použitím každé masky je třeba pleť dobře připravit: očistit gelem nebo tonerem, tonizovat a osušit. Poté můžete masku nanést na obličej a nechat působit 15-20 minut. Esenci, která zůstane, je žádoucí vmasírovat do pokožky lehkými pohyby, ale neoplachovat.
Pro milovníky mléčných krabiček od značky A'pieu jsme sesbírali masky z této řady v jedné sadě, jehož nákupem si zajistíte zásobu masek. A k tomu ušetřit nějaké peníze. Upozorňujeme, že v sadě je až 14 masek! Sada obsahuje (po 2 ks): ⭐️ Zklidňující plátýnková maska s banánovým extraktem Banana Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Regenerační plátýnková maska s extraktem z kokosového mléka Coconut Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Plátýnková maska s kávovým extraktem Coffee Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Plátýnková maska s extraktem ze zeleného čaje Green Tea Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Plátýnková maska White Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Pleťová maska Icing Sweet Bar Sheet Mask Hanrabong (2 ks) ⭐️ Pleťová maska Icing Sweet Bar Sheet Mask Pineapple (2 ks)