Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa




Recenze – 3
Z tohoto produktu mám smíšené pocity. Po prvním použití po něm zůstal docela bílý povlak, ale ten zmizí, když ho nanesu víc. Nicméně je trochu mastnější než předtím. Celkově vzato to není špatné, jen se ho musí nanášet důkladně.
Koupila jsem si ho jen tak na vyzkoušení a opravdu mi prospívá. Příjemná textura, snadno se nanáší. Doporučuji.
Krém se velmi dobře vstřebává a nezanechává mastný film. Má velmi jemnou, svěží vůni.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.