Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 130
Vyzkoušela jsem už spoustu čisticích přípravků, ale tenhle je něco jiného! Je krémový, skvěle odličuje a zároveň zanechává pleť hydratovanou. Už jsem jich pár spotřebovala a pořád si kupuji nový. Dala jsem ho pár kamarádkám na vyzkoušení a ony si ho taky koupily :) Miluju ho, nemůžu ho jen doporučit!
Lákala jsem se vyzkoušet tento balzám poté, co jsem si na internetu vyslechla nadšené recenze. Bohužel se nám jeho textura nelíbila. Tuhé máslové složení, které se mi rozplývá pod prsty, mi prostě nesedí – mnohem lépe se mi hodí gely nebo tekuté oleje. Samotný produkt není špatný, ale díky jeho jedinečné konzistenci si ho znovu nekoupím.
Koupila jsem si ho na večerní čištění obličeje, je úžasný! Čistí jemně, delikátně a čistě 🥰 moje pleť ho miluje 😻
balzám je příjemný, velmi dobře čistí, neštípe v očích ale mně způsobil vyrážky.
Už dlouho jsem si chtěla koupit tento čisticí balzám. Slyšela jsem na něj spoustu dobrých recenzí. Konečně jsem ho mohla vyzkoušet na obličeji. Opravdu si zaslouží veškerou chválu. Používám ho jako první krok při čištění obličeje. Účinně a jemně odstraňuje make-up. A tento balzám je tak příjemný na obličej, že ho při večerní rutině dlouho nemám chuť smývat. Vřele ho doporučuji. A také doporučuji webové stránky „Ksisters“. Pracují zde lidé, kterým rozhodně záleží na jejich zákaznících a jejich pověsti. Na mou žádost reagovali velmi rychle. Je to nesmírně příjemné. Budu si zde objednávat i nadále a tyto webové stránky doporučuji všem.
Má příjemnou texturu, krásně voní a perfektně čistí!
Vynikající balzám! Při kontaktu s pokožkou se rozpouští, při kontaktu s vodou emulguje a účinně odstraňuje make-up. Nevysušuje pleť a má příjemnou lehkou bylinkovou vůni. Vřele doporučuji!
Výborný balzám. Zkoušela jsem už několik značek a zatím mi všechny vyhovují a tento není výjimkou. Má příjemnou lehkou texturu, také jemnou vůni. Velmi dobře odlicuje a čistí pleť. Jsem velmi spokojena ☺️
Většina odličovacích balzámů mi dráží oči tento produkt to však jako jediny nedělá. Krásně odlíčí i voděodolnou řasenku i dlouhotrvající rtěnku. Po odlíčení nemam pocit stažené pleti, což je velmi velké plus.
Já jsem s tímto balzámem velmi spokojena, má příjemnou konzistenci a velmi dobře odličí.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.