Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 45
Mám suchou pleť a tato esence se okamžitě stala jedním z mých nejoblíbenějších produktů. Krásně hydratuje, zanechává pleť jemnou, vyživenou a dodává jí zdravý jas. Moc se mi líbí její mléčná textura, která je příjemná a nezatěžuje pokožku. Po pravidelném používání mám pocit, že je moje pleť klidnější, hebčí a make-up na ní vypadá mnohem krásněji.
Toto je můj první mléčný toner a musím říct, že jsem velmi mile překvapená. Objednala jsem si ho zejména kvůli odstraněnému znaménku, po kterém mi nechtěla zmizet jizva. Už po necelém týdnu používání vidím značný rozdíl. Pleť je kromě toho vypnutá, rozjasněná a jemná. Balení je dost velké, takže vydrží dlouho. Můžu jen doporučit, určitě koupím znovu.
Velmi příjemné, hezky hydratační mléčné tonikum. Ve srovnání s jinými mléčnými toniky je konzistence asi nejlepší; je nejvíc „mléčné“. Nic extra, ale příjemný produkt, který dobře funguje a dlouho vydrží.
Užasné mléčkovo tonikum. Zanechává plet krásně zářivou a hydratovanou. Mohu jen doporučit
Příjemný produkt, neviděla jsem po používání nějaké velké změny, ale pleť po něm byla příjemně hydratovaná a jemná, nemastil a vrstvily se na něj dobře další produkty.
Dokonalý produkt. Pleť je po nanesení hydratovaná, jemná a vyživená. Používám každý večer.
Používala jsem mini verzi a ta nedělala žádné zázraky. Ale dobře mi hydratuje pleť a nezanechává mastný film.
Получила в подарок мини версию, использовала полностью и заказала полноразмер. Замечательная эссенция, увлажняет, смягчает и восстанавливает барьер (сейчас использую ретинол). Расход очень экономный. После использования на лице не остается жирной пленки и никаких других неприятных ощущений. Подходит для чувствительной кожи. Обязательно повторю покупку! Вообще, одна из лучших покупок за последнее время ❤
Tuhle esenci opravdu miluju; je to moje druhá lahvička a určitě nebude poslední. Zklidňuje, hydratuje a je úžasná :)
Vynikající esence. Neuvěřitelně hydratuje, zanechává pleť jemnou, svěží. Má mléčnou barvu a konzistence je taková hutnější vodička. Velice vyhovuje mé spíš sušší pleti. Dostala jsem jako vzorek k nákupu a rozhodně budu objednávat plné balení.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.