Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 5
Velmi fajn přípravek i když vůně nic moc, mně spíše smrdí. Účinek ještě neumím posoudit, používám krátce.
Rozhodla jsem se vyzkoušet něco nového a značku mám ráda, tak jsem sáhla po tomto produktu. Jsem nadmíru spokojená ☺️ v kombinaci s krémem (na foto.), také od této značky, funguje esence výborně. Na pleti zanechá příjemný pocit a krém se díky ní snadno roztírá a vstřebává.
Ideální pro každodenní použití pod krém, má jemnou vůni. Moje pleť je hydratovanější.
Výborná esence, nevysušuje, hezky voní, dělá to, co slibuje. Používám po toneru, stačí jeden stisk pumpičkou do dlaně a rozetřít.
Opravdu vynikající. Po použití tonika se rychle vstřebá a připraví pleť na krém.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.