Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 26
Moje první sérum od této značky, od kterého jsem očekávala hydrataci, ale nějak mě tento produkt neohromil. Mě opravdu příjemnou vůni, která je ale velmi výrazná, proto se nemusí líbit každému. Konzistence příjemná, dobře se nanáší ale ani po delším používání nevidím změny.
Bohužel mě toto sérum zklamalo. Moje pleť nebyla vůbec dostatečně hydratovaná a po aplikaci byla spíše suchá. Navíc mi přišla velmi nepříjemná vůně, což celkový zážitek z ní nijak nepříjemně dělá.
Přestože toto sérum používám krátce jsou vidět menší změny v mé pleti. Pleť je zklidněná a hlavně hydratovaná! Krásně se produkt vsál do pleti a následně nanášení krému je snadné s čím jsem měla mnohokrát problém.
Skvěle hydratuje mou vysušenou pleť po zimě. Používám společně s essencí od stejné značky. Jen se mi moc nelíbí vůně :)
Z tohoto produktu jsem nadšená. V zimě se moje suchá pleť velmi dehydratuje a BH1 se snadno naruší a všechno mě po něm dráždí. Sérum Haruharu pleť okamžitě zklidňuje a hydratuje. Hydratační účinek trvá dlouho. Pleť je viditelně zjemněná a uvolněná – pocit napětí mizí. Není to jen obyčejné sérum s kyselinou hyaluronovou, protože obsahuje i fermenty. Díky tomu se kyselina hyaluronová může „napít“ a funguje mnohem efektivněji. Sérum je mléčné, s konzistencí kávové smetany. Tři dávky na fotce mi vystačí na celý obličej a dekolt. Dorazilo v originálním balení a má dlouhou dobu spotřeby – Ksisters prodává čerstvou kosmetiku. Určitě si ho koupím znovu a doporučím ho i vám jako sestra. 😀❤
Konečně sérum, které hydratuje mojí vysušenou pleť a dá se dát i kolem očí, kupuji si rovnou několik balení do zásoby A jdu vyzkoušet další produkty od této značky
Serum objednávám podruhé, pleť jsem nikdy neměla lepší.
Od té doby, co používám sérum, je moje pleť jako z gumy, velmi hebká a pružná. Moc hezky voní, nemůžu se dočkat, až ho použiji, protože mám pocit, jako by ho moje pleť pila. Není lepkavé, nelepivé, matné. Používám ho ráno/večer, doufám, že splní má očekávání, protože si ho opravdu chci zamilovat🙏
Haru haru značku zbožňuji. A toto sérum je láska, miluji ten pocit na tváři po nanesení a ta vůně, tak zvláštní zemitá, velmi mi to voní. Zanechává pleť hydratovanou, vyhlazenou, jsem s ním velmi spokojená.
Super sérum používám jen krátce, ale už teď můžu říct, že krásně hydratuje pokožku. Hezká bylinková vůně někomu to může vadit, ale za mě je to v pořádku. Určitě toto sérum stojí za vyzkoušení.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.