Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 16
Skvělý krém pro každodenní použití, dobře hydratuje, pleť je po použití hydratovaná a zářivá + tonikum z této řady je prostě dar z nebes, super kombinace na zimu a + velký objem
Krém je lehký, gelové konzistence. Pleť je po něm super hydratovaná a za super cenu. Doporučuji 🥰
Nejlepší krém z řady gelových krémů! Používám ho v chladném období – hydratuje, zklidňuje a rychle se vstřebává a jedna lahvička vydrží přes šest měsíců. Tohle je moje druhá lahvička.
Tento krém používám již pololetí a neumím si ho vynachválit. Jsem nadmíru spokojená! Je příjemný, s příjemnou vůní, lehký a skvěle hydratuje! Objednávám znovu!
Krém se mi moc líbil, moje pleť je náchylná k vyrážkám a měla jsem z toho velké obavy, ale tento krém se mi tak líbil, že si objednávám druhou kelímek.
Krém je jemný, velmi dobře se vstřebává a nezanechá mastný film. Má lehkou vůni. Dobře hydratuje a balení opravdu dlouho vydrží.
Senzační krém!!! Skvěle hydratuje a vyživuje. Mám po něm vždy rozjasněnou pleť. Pomáhá mi i když mám zrovna breakout. Cenově naprosto bezkonkurenční. Určitě zakoupím znovu!
Tento krém se mi líbil, je lehký, dobře a rychle se vstřebává do pokožky a je docela příjemný na dotek, nelepivý. Má vůni, která je cítit pouze při nanášení, jsem s koupí spokojená!
Chtěla jsem najít náhradu za svůj krém a rozhodla jsem se vyzkoušet tento. V první řadě mě zaujal jeho objem 100 ml! Samotné balení je krásné, ale vůně je trochu specifická, ale ne kritická.
Těším se až použiji tento krém, protože jsem četla velmi pozitivní reakce.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.