Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 38
Skvělý olej, velmi příjemná vůně, nelepí! Na vlasy používám jen produkty této značky a opravdu mi vyhovují!
Velmi jemná vůně, moc jsem ji necítila, raději bych měla parfémovanou, ale vím, že spousta lidí nemá ráda silné oleje, takže by to pro tebe bylo perfektní. Já mám raději silnější vůně, ale to je moje preference. Jinak je to velmi jemný olej, který vlasy nezatěžuje. Zjistila jsem, že většina olejů mi vlasy zatěžuje a mastí. Po umytí jsem si vlasy osušila ručníkem, přidala trochu do středu a ke konečkům a pak jsem je jemně pročesala a vlasy mi nebyly křupavé ani mastné, takže za mě 10/10.
Mnohem lehčí složení než oleje z drogerie. Vlasy ho dobře vstřebávají. (vlnité, zacuchané, husté) Určitě ho budu odteď používat. :)
Používám hned po umytí na mokré vlasy, nezůstávají mastné ale jsou hydratované. Olej má velmi slabou, ale příjemnou vůni. Hezké balení je plus 😊.
Po umytí aplikuji olej na vlasy, krásně hydratuje a vlnité vlasy se pěkně zvlní po vysušení.
Příjemný olej na vlasy, jemně voní. Na vlasy aplikuji v půlce fénování. Olej vlasy nemastí, zanechává je uhlazené a lesklé
Velmi příjemný olej s příjemnou texturou, která vlasy nezatěžuje a má velmi příjemnou vůni.
hydratuje a nezatěžuje
Používám jen pár dny, ale mé roztřepené konečky se zdají být zacelenější, vlasy jsou jemné. Používám na vlhké vlasy, ale i druhý den po umytí, když se mi zdá, že konečky jsou trošku sušší.
Nic moc
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.