Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.








Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 10
Velmi mě zaujaly produkty Dr. Ceuracle kombucha Essence-toner a gel-krém. Během let jsem vyzkoušela spoustu produktů péče o obličej. V posledních měsících jsem si odtud také objednala několik značek. Jen velmi málo z nich úplně spotřebuji. Jen málo bych si objednala znovu. Obvykle tyto produkty raději vynechám. Tohle jsou výjimky. Mají blahodárný vliv na dehydratovanou pleť. Všimla jsem si toho i u boosteru Torriden Dive. Mladá, svěží pleť, zdravější a zářivější pleť. Essence je dvoufázový produkt, jakýsi hybrid, jako by tonikum a krém v jednom. Nemá žádnou vůni, alespoň já nic necítím. Gelokrém je také unikátní. Má příjemnou, zázvorovou vůni. Je také jakýmsi hybridem, protože není vyloženě gelový. Zdá se to tak, ale když si ho nanesu na obličej, moje pleť se cítí jako krém. Mám pocit, že je vyživující a regenerující. Je však super lehký a výsledkem je zdravá, zářivá, svěží a hydratovaná pleť.
Oba produkty jsou moc dobré. Pleťová voda má mléčnou texturu a pleť skvěle hydratuje a krém je skvělý. Jsem fanynkou kombuchy, takže jsem byla moc ráda, když jsem tuhle sadu objevila. Děkuji! Doporučuji je, ale ne v létě, pokud nemáte dehydrovanou pleť.
Kombuchu jsem si objednala poprvé a po pár dnech používání můžu rozhodně říct, že se mi moc líbí a v kombinaci s krémem je prostě úžasná.
Tuto sadu jsem už 2x darovala jako dárek a sestra a kamoska si neumí vynachválit. A je to krásně baleno 🫶🏽🌸🫶🏽
Moc jsem si ho oblíbila, hlavně ta esence ❤️ Tak dobře hydratuje, obličej se leskne, vypadá zdravě. Vyzkoušela jsem již několik dalších esencí, ale uvažuji o návratu k této!
Po přečtení kladných recenzí na tyto produkty jsem se rozhodla tuto sadu vyzkoušet a jsem potěšena👍 Balení je ve skle, což velmi oceňuji. Lehká esence a gelový krém ideální na jaro. Doporučuji 👍
Nejlepší sada na jaro/léto. Díky lehké konzistenci se velmi rychle vstřebávají. Nezanechávají mastný pruh.
Krém i esence je balena ve skle a ne plastu, což velmi oceňuji. Mám aknózní a mastnou pleť, póry mi to neucpává a také mám pocit, že po používání se mi pleť mastí méně. Krém se do pleti vstřebává téměř ihned a po nanesení není lepkavý. Po nanesení spf a/nebo makeupu se vůbec nežmolkuje. Na zkoušku jsem si koupila toto menší balení, ale určitě si produkty koupím iv plné velikosti, protože jsem si je zamilovala😍😍
To je skvělá sada. Pokožku dobře hydratuje, krásně ji rozzáří a je dobra podkladová báze pod make-up. Líbí se mi, že hydrataci lze upravit počtem aplikací podle stavu a typu pleti. Na obličeji nezpůsobuje žádné vyrážky, nelepí a rychle se vstřebává. Určitě si pořídím produkt v plné velikosti.
Jsem potěšen! Objednal jsem si menší balení na zkoušku a vím, že si ho objednám znovu! Velmi dobře hydratuje, rychle se vstřebává a pleť zevnitř září. Mám smíšenou pleť (mastnou), bála jsem se, že se mi rychle mastí, ale je to super! Z celého srdce doporučuji
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.