Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.






Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 10
Používám ho hlavně v zimě, v létě používám mnohem lehčí krém. Nicméně v zimě, kdy je pleť kvůli chladnému počasí sušší, je perfektní a příjemná medová vůně mi v zimě vyhovuje spíše.
S první objednávkou jsem dostala vzorek a jsem moc překvapená. Krásně se vstřebává, okamžitě vyživuje pokožku a nedráždí. Hned si ho přidám do další objednávky. Určitě ho doporučuji!
Jsem naprosto nadšená z krému Dr. Ceuracle (33)💛 Má lehkou, příjemnou konzistenci, rychle se vstřebává a okamžitě zanechává pocit hydratace a pohodlí. Moje pleť vypadá svěže, zářivěji a znatelně lépe opečovávaná. Tohle je jeden z těch produktů, ke kterým se opravdu chcete vracet ✨
Tento krém používám už nějakou dobu. Mou pleť velmi dobře vyživuje a nezpůsobuje žádné alergie ani podráždění, což je pro mě velmi důležité. Po nanesení je moje pleť jemná a opečovaná. Jedinou drobnou nevýhodou je, že krém zanechává mírně lepkavý zbytek. Proto ho raději používám doma nebo na noc. Celkově je to ale dobrý, výživný krém na pleť. Objednávka mě také velmi mile překvapila: Dostala jsem slíbené dárky a spoustu vzorků. Zdá se, že jsou velmi vhodné pro můj typ pleti a věk. To bylo opravdu milé a ukazuje to, že se obchodu na zákaznících záleží. Celkově jsem velmi spokojená.
Tento krém jsem si objednala na základě recenzí a jsem s ním moc spokojená. Dodává neuvěřitelný lesk. Mám citlivou pleť, ale tento krém je fantastický. Doporučuji ho nanášet ráno pod make-up všem, kteří milují zářivou pleť. Bude mít stejný efekt jako kolagenová noční maska! A to samo o sobě stačí; žádná séra, jen tonikum!
S tímto krémem jsem nadmíru spokojená, používám už druhé balení, první jsem si objednala po vyzkoušení dávky, kterou mi poslali s předchozí objednávkou. Velmi dobrá hydratace, úžasně voní! Používám ho ráno i před nanesením make-upu a úžasně vydrží!
Super živný křemík, měl jsem jen vzorek ale určitě zakoupím celé balení
Moje pleť nesnesla žádný krém (věk 35+ / první stárnutí + aknosní ale i suchá pleť) Tento jsem nejprve dostala jako vzorek, byl tak skvělý, že jsem si rovnou objednala celé balení.
Krém je pro mě momentálně svatý grál - stačí opravdu maličko (vím, skepticismus udeří v takových popisech) a krásně se rozetře po celém obličeji. Mám problematickou pleť (dosud jen La Roche zabíralo ale z toho mi pleť zůstávala po make-upu dost mastná) ale po vyzkoušení jsem přešla na tento krém – dávám ráno pod sjednocovací BB krém a jsem velmi spokojená neboť dramaticky zredukoval mastnost mé pleti. + bonus krásně voní a jelikož ho moc netřeba dost dlouho vydrží. Jednoznačně doporučuji alespoň vyzkoušet.
Perfektní, mám jen vzorek ale určitě koupím
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.