Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Recenze – 1
Maska je úžasná! Už jsem ho použila třikrát a jsem super šokovaná, protože mi nedráždil pokožku (a z mnoha pečujících produktů jsem alergická). Nechala jsem si ji celou noc a ráno jsem ji smyla a udělala ranní rutinu - skleněná pleť, která po této masce zbyla, je úžasná. Určitě si koupím další balení. Jediné mínus, na které bych mohl upozornit, je konzistence. Maska vypadá trochu jako gel a je trochu lepkavá, takže se možná nebude líbit každému.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.