Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 38
Jsem nadšená! Po tomto kondicionéru jsou mi vlasy neuvěřitelně hebké, lesklé a hloubkově hydratované. Skvěle rozčesává zacuchání a usnadňuje rozčesávání. Vlasy po jeho použití vypadají krásně a zdravě. Velkou výhodou je také nádherná, jemná vůně. Určitě se vrátím pro další lahvičku. Vřele ho doporučuji.
Používám ho už pár měsíců a neřekla bych, že mám vlasy hydratované nebo v lepším stavu. Osobně se mi jeho vůně nelíbí, na rozdíl od mnoha recenzí tady, nenechte se zmást. Vůně mi připomíná osvěžovač toalety, nic luxusního ani příjemného. Čekala jsem víc, znovu si ho nekoupím.
Příjemná vůně, vlasy se lehce rozčesávají a jsou vyživené a zhydratované. Mohu jen doporučit👍
Tento kondicionér vlasy velmi dobře hydratuje. Po aplikaci se vlasy velmi snadno upravují. Vlasy se také velmi snadno upravují i několik dní po použití kondicionéru.
Není to špatné, ale u mě to funguje jen s obrácenou technikou, jinak mám pocit, že to nedokážu pořádně umýt a vlasy mi zůstávají "mastné".
Tento kondicionér splňuje ucel, zatim jsem nenašla lepší kondicionér, hydratuje 8/10, je velmi hydratační, ale mam velmi suché konečky po zimě, tak musím i masku používat jinak by mi to nestačilo a ještě používám bezoplachove pece at jsou opravdu hydratované☺️
Miluju tenhle kondicionér, taky krásně voní, má přírodní vůně. A vlasy po něm mám opravdu hebké a příjemné. Používám ho už pár měsíců a ještě ani nejsem v polovině lahvičky. Mám ale trochu řídké vlasy, takže ho moc nepotřebuji. Ale i tak je super dobrý!! Určitě budu tyto produkty používat i nadále 🥰
A tohle je co za zázrak?! Dostala jsem vzorek k objednávce a zkusila dát synovi na vlasy- mě je kudrnaté, suché a někdy nám to rozčesat trvalo i 45 min… po tomto kondicioneru jsme měli hotovo za 5 min✨ jdu objednat celou láhev 😁
Tohle je skvělý kondicionér. Mám kudrnaté, krepaté a velmi suché a poškozené vlasy. Použila jsem vzorek a byla jsem ohromena, jak jsou vlasy hebké a lehké. Tak jsem si koupila lahvičku. Po použití tohoto kondicionéru jsou moje vlasy pružnější a hydratovanější. Výsledky vidím. Určitě si ho koupím znovu, spolu se šamponem.
Používala jsem už všechny možné druhy kondicionérů, od Olaplexu po Moroccanoil, a musím říct, že tohle je bezpochyby nejlepší, jaký jsem kdy vyzkoušela. Hebkost, objem a lesk, které mi vlasy dodávají, jsou úžasné. Doporučuji ho pro jemné, odbarvené nebo melírované vlasy.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.