Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.






Recenze – 1
Nejlepší primer, jaký jsem kdy použila. Zpočátku vypadá extrémně bíle, ale pak se úplně vstřebá a zanechává krásný, hladký a bezchybný finiš. Není lepkavý. Můj make-up měl pocit, jako by byl přilepený k obličeji, a včera vypadal skvěle, i po dlouhé cestě vlakem a 12hodinovém koncertu. Vřele doporučuji!
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.