Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.

Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 27
Moje pleť ho miluje. Je velmi dobře snášený. Možná trochu drahý, ale fajn.
Tohle je teď moje nejoblíbenější pleťová voda, mám smíšenou a citlivou pleť, měla jsem na pleti zarudnutí a poté, co jsem začala tento produkt používat, všechno zmizelo, velmi dobře hydratuje a opravdu chrání kožní bariéru, jsem moc spokojená, doporučuji tento produkt🥰
Toto tonikum miluji; zanechává mou pleť jemnou a zklidněnou. Mám citlivou, suchou pleť, která reaguje začervenaně téměř na cokoli. Toto tonikum ji zklidňuje. Nicméně ho raději používám jako druhé tonikum, po vodnatějším toniku nebo mlze, na vlhký obličej, kvůli jeho mléčné, ale jemné konzistenci.
Nakupovala jsem podle kladných recenzí, ale za mne nemohu říct, že jde o opravdu skvělý produkt, po nanesení se hrozně lepí, pomalu se vstřebává, natřela jsem i na krk a paže, ale ulepený pocit byl nepříjemný, navíc u smíšené nebo normální pleťi mliko hodně sedí na povrchu a rozšiřuje póry, myslím že je to i z důvodu pomalého vstřebávání. Určitě je vhodnější na hodně suchou pleť. Již kupovat nebudu.
Velmi hydratační pleťová voda. Používám ji každou noc k výživě a zklidnění pleti. Používám ji bez vatového tamponu, nanáším ji dlaněmi a vmasíruju do pleti. Určitě si koupím další.
Moje nejoblíbenější mléčná pleťová voda. Nezbytnost pro napjatou a citlivou pleť, jako je ta moje. Doporučuji ho zejména lidem s problémy s BHL – přináší úžasnou úlevu. Už si bez něj nedokážu péči o pleť představit ❤️
Mám suchou pleť a toto tonikum je na ní neuvěřitelně příjemné. Ihned po nanesení mi dodává zklidňující a uklidňující pocit. Používám ho ráno i večer a vždycky mě potěší jeho krásná textura. Moje pleť je okamžitě hydratovaná a vypadá svěžeji a vyživenější. Tonikum jsem si koupila teprve před pár týdny, ale tak moc se mi líbí, že jsem už spotřebovala skoro polovinu lahvičky. Pro mou suchou pleť je to rozhodně výhra! ...
Toto tonikum si kupuji už podruhé a jsem nadšená. Někdy stačí jen ráno použít tonikum a moje pleť je maximálně hydratovaná a super zářivá.
Jedno z nejlepších tonerů, co jsem kdy použila 🥹✨ Má mléčnou, velmi příjemnou konzistenci a úžasně zklidňuje pleť. Po použití je můj obličej hydratovaný, jemný a vypadá zdravě, bez jakékoli lepivosti. Je perfektní pro suchou a citlivou pleť, zejména pokud je podrážděná nebo oslabená. Účinně posiluje hydrolipidovou bariéru a dodává "komfortní" efekt 💕
Je perfektní pro suchou pleť, dodává pleti zářivý a zdravý vzhled, je dobrým podkladem pod make-up🌸
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.