Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.






Vaše skvělé fotky a videa



Recenze – 2
Po dvou týdnech používání už vidím výsledky. Moje pleť je hladší a vyživenější. Nemyslím si, že má vůni, ale to mi nevadí.
Krém je vynikající, opravdu zlepšuje vzhled pokožky na mém těle a zpevňuje ji, i když mám opravdu citlivou pleť, krém mi stále velmi vyhovuje. Pleťové mléko/krém se opravdu dobře roztírá a rychle vstřebává - nezanechává mastný film. Stojí za koupi!
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.