Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.






Vaše skvělé fotky a videa




Recenze – 3
Měla jsem strašně suchou a napjatou pleť. Chtěla jsem to vyzkoušet a používala jsem to týden, ale s každým dnem se to zhoršovalo a moje pleť vypadala čím dál sytější. Tenhle produkt nebyl pro mě.
Tohle je jeden z prvních produktů, které jsem si koupila od K-beauty, a jeden z hlavních důvodů, proč jsem se před 2 lety rozhodla přejít výhradně na kosmetiku K-preparation. Gelová textura, která se používá po toniku (nejedná se o čisticí pěnu a neoplachuje se!), se rychle vstřebává a i když mám extrémně citlivou pleť, smíšenou, zralou, nikdy jsem na tento gel neměla negativní reakci. Miluji Benton a spolu s jejich krémem Ceramide 10000 je tohle rozhodně můj nejoblíbenější Benton. Momentálně si kupuji 3 tuby... Používám ho 1-2krát týdně. P.s. jedno balení vydrží opravdu taaaak dlouho 🤩👌❤️❤️❤️❤️
Moje pleť zatím s Bentonem nezklamala, takže bych si od nich ráda koupila všechno! :)
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.