Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 128
Mám smíšenou pleť a většina produktů mě buď vysušuje, nebo zanechává mastný film. Tento gel se zelenou švestkou je perfektní – jemný, dobře pění, skvěle čistí póry a nepoškozuje epidermální bariéru. Po umytí je moje pleť hladká a svěží. Naprostá nutnost!
Příjemně čistí pleť a nezanechává ji napnutou, hezky zbaví všech nečistot, které se nahromadí během dne. Krásná vůně a příjemná textura. Jedná se o moje první balení a rozhodně ne o poslední, doporučuji na smíšenou pleť se sklonem se šupinkami.
Konečně jsem našla čisticí přípravek, který důkladně čistí, nepálí a zanechává pokožku neuvěřitelně hebkou. Je to už druhý, který jsem si koupila znovu, a myslím, že v tom budu pokračovat.
Výborný čistící gel, rozjasňuje a vhodný pro každodenní použití pro smíšenou až mastnou pleť, nevysušuje.
Jemný čisticí přípravek na obličej. Moje pleť není suchá, ale spíše hydratovaná a důkladně čistá. Po použití tohoto čisticího přípravku se mi neobjevily žádné vyrážky. Líbí se mi natolik, že nechci vyzkoušet nic jiného! Zanechává mě svěží. Mám citlivou, mastnou pleť se sklonem k akné.
Jednoduše velmi účinný mycí a čistící gel, který nepálí v očích, velmi dobře odstraní i řasenku, nevysušuje. Kupuji a používám již delší dobu a potřebovala bych ho kamion. Miluju ho
Používám zatím pár dní, ale na mojí dehydrovanou pleť má skvělý vliv 🙌
S tímto čisticím prostředkem jsem opravdu spokojená, protože účinně čistí pleť, aniž by ji vysušoval. Používám ho nejdříve v kombinaci s olejovým čisticím prostředkem. Má příjemnou jemnou vůni a k důkladnému umytí stačí jen malé množství.
Tohle je moje třetí objednávka tohoto úžasného gelu. S mou pletí dělá zázraky, nevysušuje ji, jemně čistí a dokonce i odlíčí.
Použila jsem ho dvakrát, po použití to bylo úžasné a moje pleť byla okamžitě velmi jemná a sametová. Ale po 2 dnech byla moje pleť velmi "spálená" a rty jsem měla oteklé a zarudlé. Trvalo to asi 1-2 týdny neustálé hydratace, než se to zotavilo, a hodně mě to bolelo kolem rtů a očí. Takže jsem ho použila jednou a počkala pár dní, abych zjistila, jestli opravdu nejste na nic alergičtí. Pořád nevím, na co jsem alergická byla, protože je tam hodně složek. Pro mě je to ne, ale pro ostatní to může být skvělý produkt.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.