Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 12
Moc se mi líbil efekt po použití 😍😍 Vlasy jsou nádherné!!!!!!
Vydržel asi 2 měsíce, používala jsem ho při každém mytí vlasů a produkt mi fungoval.
Perfektní produkt, po umytí vlasů se nanese na pokožku hlavy a oplachne. Po prvním umytí jsou vidět změny.
Čekala jsem od něj něco speciálního, ale bohužel kromě ochlazení nic není (. Možná v létě je takové ochlazení pro pleť chladivé, ale dlouho nevydrží a mimochodem, vlasy se mi potom velmi rychle špiní, takže ho už nepoužiji.
Abych byl upřímný, byl jsem skeptický ohledně toho, zda produkt s octem bude opravdu fungovat, ale vlasový ocet a'pieu Hair Ocet Mint Scalp mě naprosto překvapil! Jakmile jej vmasírujete, všimnete si tohoto chladivého, povzbuzujícího pocitu na pokožce hlavy – prostě geniální. Nechám krátce působit, což ještě zvýší pocit svěžesti. I po opláchnutí zůstává pokožka hlavy příjemně svěží bez pocitu napjatosti nebo svědění. Použil jsem ho pouze dvakrát, ale už jsem zaznamenal výrazné zlepšení. Vřele doporučujeme pro každého, kdo se potýká s problémy s pokožkou hlavy!
Pocit svěžesti je úžasný, vůně se mi drží na vlasech i déle a moc se mi líbí. Dobře pění takže není třeba použít hodně najednou.
Jako chlap můžu říct, že tento produkt mé pokožce hlavy hodně pomohl. Od té doby, co ho používám, se lupy/suchá pokožka hlavy objevují jen zřídka (má pracoviště má také svůj podíl na chladu, že?). Není náročný na použití, působí velmi příjemně, chladivě a samozřejmě příjemná je i vůně. Po umytí mám mnohem hebčí, ale pevnější vlasy.
Tento produkt miluji :) mám už 3tí balení :) první dvě tyto a zkouším momentálně malinu. :) co k němu dodat? Asi jen tolik pokud máte problémy s lupy a maštěním vlasů musíte vyzkoušet :) neříkám, že je to všelék ale určitě pomůže :) v mé rutině patří do stálic :) mám vlasy až po zadek a do toho kudrnaté a suché 💪 takže neváhat a kupovat :)
Osvěžuje a chladí. Zatím jsem ho použila jen dvakrát, už se mi líbí :)
Přípravek na vlasy příjemně voní a po použití zanechá chladivý pocit na pokožce hlavy. Pomohl také zmírnit svědění. Koupila bych ho znovu.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.