Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 11
Za mě je to jeden z nejlepších čistících gelů, jaké jsem vyzkoušela. Produkt vydrží opravdu velmi dlouho – toto je už moje třetí balení. Myslela jsem si, že ho mám už téměř minut, a proto jsem si šla koupit nový (právě tehdy však neměli Anua), přesto z pumpičky stále vyjde ještě dost produktu. Stačí opravdu malé množství a pleť krásně vyčistí. Čistič, na který jsem se nechala v obchodě namluvit jako náhradu, se tomuto vůbec nevyrovná (i když není špatný). Když ho minu, určitě se opět vrátím k tomuto gelu. Mám smíšenou pleť a je super!
Je opravdu jemný, moje pleť je citlivá, spousta věcí ji tahá nebo škubá, ale tento čisticí prostředek ji opravdu nevysušuje, dobře čistí, není mastný, netahá, ale ani nehydratuje, navrch chcete opravdu sérum a krém. Textura je taková krémová a když ji během mytí smícháte s vodou, tak se z ní vytvoří jemná pěna.
Mam velice citlivou pokožku a na základě doporučení jsem si zakoupila tento produkt . Používám ho krátce a zatím jsem velmi spokojená . Pleť hydratuje a zklidňuje . Přemýšlím o dalších produktech této značky 🩷
Skvělý čistící gel, balení vydrží dlouho
Vhodný i pro smíšenou až citlivou pleť. Výborně se hodí v kombinaci s čisticím olejem Anua.
Tento čistící produkt od ANUA mě naprosto překvapil. Pěna je neuvěřitelně jemná, ale přitom účinně odstraňuje veškeré nečistoty i zbytky make-upu. Po umytí mám pleť krásně čistou, svěží a hydratovanou. Používám ho ráno i večer a po pár dnech jsem si všimla, že pleť působí zdravěji a zářivější. Určitě si ho koupím znovu! 🌸
Používám už přes 3měsíce a musím říct, že je to jeden z nejlepších mycích gelů na pleť, moje pleť je velmi citlivá a suchá ale tento gel mi ji vůbec nedráždí ani nevysušuje. Prostě TOP!
- pěnivý, hustší pěna - stačí malé množství, balení vydrží dlouho - máte-li suchou pleť, může se vám zdát po vyčištění příliš suchá (jako i po jiných pěnivých cleanser-ech)
Velmi dobrá pěna na obličej, pleť je po ní hebká :))
Dobře hydratuje a čistí pokožku, příjemná konzistence, stačí malé množství, nestahuje pokožku
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.