Naprosto boziNejlepsi opalovaci krem, co jsem kdy mela. Je jako velmi lehky hydratacni krem. Nedrazdi mi ocni okoli a neucpava pory. Ma mirne dewy finish, ktery vypada zdrave (NE mastne). Da se smyt i miČíst více
Perfektní ❤️❤️❤️Ze začátku jsem moc nevěděla, co si s ním pocit, protože mi spálil obličej, ale pak jsem ho trošku omezila, aby si pleť zvykla 👌 a teď si ho nemůžu vynachválit, prostě zázrak ❤️❤️❤️❤️