NedoporučujiNa obličej byl nepoužitelný, zanechává extrémně bílý povlak. Vypadala jsem jako duch. Řekla jsem si tedy, že ho utratím alespoň na tělo. Natřela jsem si ho na nohy a tedy držel celý den, nesČíst více
Krém v tyčinceKoupila jsem 10 leté dceři na denní používání. Je dobře přenosný, snadno a zábavně se aplikuje. Dobře chrání a nijak nevadí ani citlivé pokožce. Kupují už druhý. Velmi jsme si ho oblíbily.
NedoporučujiNa obličej byl nepoužitelný, zanechává extrémně bílý povlak. Vypadala jsem jako duch. Řekla jsem si tedy, že ho utratím alespoň na tělo. Natřela jsem si ho na nohy a tedy držel celý den, nesČíst více
Krém v tyčinceKoupila jsem 10 leté dceři na denní používání. Je dobře přenosný, snadno a zábavně se aplikuje. Dobře chrání a nijak nevadí ani citlivé pokožce. Kupují už druhý. Velmi jsme si ho oblíbily.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky