Okurková maskaMaska je tenká, příjemné sedí na obličeji. Krásné voní po okurkach. Dobre hydratuje, moje plet po ní byla pěkné zklidnena a sjednocena. Dostala jsem ji jako dárek k nákupu, ale určitě ji kouČíst více
Vždy po ruceKoupila jsem v setu s více maskami od stejné značky. První jsem dostala jako dárek od kamarádky.
Krásně voní a je moc příjemná. Vždy dokupuji a pár jich ode mě dostala i ségra na vyzkoušeníČíst více
Okurková maskaMaska je tenká, příjemné sedí na obličeji. Krásné voní po okurkach. Dobre hydratuje, moje plet po ní byla pěkné zklidnena a sjednocena. Dostala jsem ji jako dárek k nákupu, ale určitě ji kouČíst více