Skvělá, příjemná maskaMaska má skvělé složení, pleť po ní vypadá odpočatěji, lehce vyhladí vrásky, alespoň v kombinaci s ostatními produkty této řady. :) Navíc jako velký bonus, obsahuje opravdu hodně séra, když Číst více
Příjemná maskaVelmi příjemná maska. Při nasazování pozor, dost klouže v ruce. Výřezy jsou tam, kde mají a maska sedí dobře na místě. Pod masku davam ještě toner.
Dle popisu splnila účel a doporučuji.
Kvalitní maskaMasku doporučuji, hodně nasycená gelem, zatím nejvíc nasycená co jsem kdy měla možnost vyzkoušet, hydratuje, bez parfemace, žádnou vůni jsem necítila, koupím opakovaně .