Skvělý lip tintMůj nejoblíbenější lip tint! Je příjemně lehoučký, takže se dobře nosí. Přijde mi, že taky na rtech vydrží poměrně dlouho. Jako člověk se suchými rty oceňuji, že vůbec nevysušuje, ale přestoČíst více
Tmavá barvaKupovala jsem sorbet balm, ale bohužel barva je daleko tmavší než na obrázku, navíc s ladění do červena i když na obrázku vypadá barva spíše do oranžova, jinak výhrady nemám, pěkně voní.
Odstín 19Krásný tint, poměrně dlouhotrvající. Zanechava jemný tint.
Odstín 19 doporučuji pro Autumn colour palettes, primárně deep autumn.
Take vypadá dobře na pleti s olivovým podtónem.
Nejlepší rtěnkaJako někdo, kdo má rád tmavší rtěnky, musím uznat, že Rom&nd Peeling Angdoo je nejlepší rtěnka, kterou jsem kdy zkusila. Hezký tmavší odstín, pěkně voní a vydrží dlouho. Doporučuji všem, kteČíst více
Super pro glowy přirozený lookMá krásný přirozený glowy efekt a to i pro někoho s menšími rty. Je to skvělé pro autentický korejský nebo douyin styl makeupu. Celkově značka Rom&nd je za mě jednoduchá a affordable variantČíst více
Burnt heartTakova ruzovo-cerveno-hneda. Moc krasna. Cekala jsem, ze to bude skoro stejne jako blur fudge tint, ale rohle spise takove maslove a hydratacni nez blurr
Skvělý lip tintMůj nejoblíbenější lip tint! Je příjemně lehoučký, takže se dobře nosí. Přijde mi, že taky na rtech vydrží poměrně dlouho. Jako člověk se suchými rty oceňuji, že vůbec nevysušuje, ale přestoČíst více
Tmavá barvaKupovala jsem sorbet balm, ale bohužel barva je daleko tmavší než na obrázku, navíc s ladění do červena i když na obrázku vypadá barva spíše do oranžova, jinak výhrady nemám, pěkně voní.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky