Fixační pudr s SPF Pro-Touch PowderTenhle pudr je skvělý,má i velmi krásné balení se zrcátkem. Mám odstín No 23.Natural Beige a vyhovuje mi na mou světlou pleť. Je velmi jemný ani ho na pleti necítím a hlavně vůbec nevysušujeČíst více
baleníKrém hodnotím poměrně kladně, tak akorát hutný, lehce se roztírá.
Co musím ale vytknout je balení, klobouček na tubě drží velmi málo, v kabelce či tašce neustále odpadává a tudíž pak tuba neČíst více
Výborný spf bb krémTento krém jsem nejdříve dostala jako vzorník a ideálně se mi trefil do odstínu pleti, není žlutý ani načervenalý, má neutrální podtón což velice oceňuji. Má dobrou konzistenci, pěkně se rozČíst více
Neuvěřitelné 😍Tenhle BB krém vřele doporučuji!!! Je neskutečný 😍 Kdybych o něm věděla dřív, byl by skvělý))) Teď je to moje top jednička ☺️ Je moc příjemný a hydratační. DOPORUČUJI!!! Kdyby bylo víc hvězČíst více
Perfektní!Poté, co jsem přijela do Evropy, jsem se opravdu přestala líčit, protože podkladová báze je pro mě příliš těžká a suchá. Vyzkoušela jsem pár velkých značek a všechny mě zklamaly. Nedávno jseČíst více
Vyborna baze pod makeup 🥰Obavala jsem se, ale nakonec jsem byla mile prekvapena. Jemnoucce voni a musim rict, ze je malinko tezsi tim, ze je to baze a nejlepe se nanasi do dlani a rozmazat prsty. Krasne sjednocenna Číst více
Cushion Heimish Artless Perfect Cushion SPF 50+, No. 23 Natural beigeToto je můj první vyzkoušený cushion, takže zatím mohu srovnávat pouze s make-upy, které byli v lahvičce, ale jsem velmi spokojená. Co se týče vyřešení funkčnosti pouzdra, a umístění makeupuČíst více
příjemné, lehký bb creamLehký sjednocující bb cream. Na první fotce pleť jen s spf krémem, na druhém stav hned po nanesení a na třetí po zapudrování a několika hodinách nošení (pod jiným světlem, proto ten odlišný Číst více
Parádní BB krém!Můj nejoblíbenější BB krém, odstín je super pro světlou pleť se žlutým podtónem, krému stačí troška, vypadá velmi přirozeně a je ideální pro ty které mají rády jemnější líčení :)
Fixační pudr s SPF Pro-Touch PowderTenhle pudr je skvělý,má i velmi krásné balení se zrcátkem. Mám odstín No 23.Natural Beige a vyhovuje mi na mou světlou pleť. Je velmi jemný ani ho na pleti necítím a hlavně vůbec nevysušujeČíst více
baleníKrém hodnotím poměrně kladně, tak akorát hutný, lehce se roztírá.
Co musím ale vytknout je balení, klobouček na tubě drží velmi málo, v kabelce či tašce neustále odpadává a tudíž pak tuba neČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky